هدایتی کتولی فرماندارعلی آبادکتول اظهارداشت: پاسداشت نیروی انتظامی پاسداشت نظم و امنیت است.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز:حسن هدایتی کتولی فرماندارعلی آبادکتول درصبحگاه مشترک نیروهای مسلح در شهرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن تبریک چهلیمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران وهفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاش‌های ارزنده و مجدانه همه پرسنل خدوم، فرماندهان و خانواده‌های محترم آنان به ویژه خانواده شهدای ناجا، تقدیر و تشکر کرد و گفت: پاسداشت نیروی انتظامی پاسداشت نظم و امنیت، چرا که نظم و امنیت بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: عدالت ،امورات رفاهی و توسعه اقتصادی در گرو امنیت پایدار در جامعه است که خوشبختانه این نیروی غیور توانسته به نحو احسن امنیت مرزها و امنیت داخلی را پدیدار سازد.

هدایتی کتولی ادامه داد:اولین خواسته همه حکومت ها در طول تاریخ و تا امروز موضوع امنیت بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به این که دشمنان سعی دارند این مرزو بوم را نا امن جلوه دهند اظهارداشت:اگر ما میبینیم در کشور جمهوری اسلامی ایران یک آرامش ،نظم و توسعه ای شکل گرفته است مرهون زحمات دلیرمردان ناجا ،سپاه،نیروهای اطلاعاتی و مردم می باشد.

وی خاطرنشان کرد: عدالت و توسعه اقتصادی در گرو داشتن ،امنیت پایدار است.

فرماندار علی آبادکتول عنوان داشت:امنیت یک گوهر گرانبهایست و کسانی که در این راه تلاش می کنند قطعا مورد رضایت مردم می باشند.

هدایتی کتولی در پایان اذعان داشت:حفظ و نگهداری از نعمت امنیت یکی از وظایف نیروی انتظامی است و ما هر پیشرفتی در کشور داریم از نعمت امنیت است.

سرهنگ دوم الیاس تازیکه، فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول ضمن خیرمقدم به حاضرین چهارمین روز از هفته ناجا را با شعار پلیس مقتدر ، امین مردم و با برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی شروع و از همه مدیران ادارات برای حضور در این مراسم تقدیر وتشکر نمود و در ادامه گزارشی از عملکرد نیروی انتظامی شهرستان ارائه دادند.

در پایان این مراسم از خانواده معزز شهدای امنیت،کارکنان نمونه نیروی انتظامی توسط اعضای شورای تامین شهرستان تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح درشهرستان با حضورحسن هدایتی کتولی فرماندار،اعضای شورای تامین، اعضای شورای اداری،خانواده های معظم شهدا و کارکنان نیروهای مسلح در محل ستاد انتظامی علی آباد کتول برگزار شد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :