شیرنگی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری علی آبادکتول اظهارداشت:مهمترین آسیب های ناشی از قاچاق کالا و ارز ، لطمه به تولید کالای داخلی است.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز:سیدصادق شیرنگی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری علی آبادکتول درجلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز، به اهمیت مبارزه با قاچاق و لزوم مصرف کالاهای ایرانی و تولیدات داخلی اشاره کرد و گفت: باید باور غلط کیفیت برتر کالای خارجی را با اقدامات فرهنگی و عزم ملی از بین ببریم و زمینه استفاه از تولیدات داخلی را فراهم سازیم.

وی برضرورت فرهنگ سازی برای استفاده از تولیدات داخلی و جلوگیری از قاچاق تاکید و خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جلسات را در جهت ارائه راهکار های کارشناسی برای مقابله با این معضل و اولویت فرهنگ سازی با توجه به نیاز جامعه هدف کمیسیون مبارزه با قاچاق کالاوارز دانست.

معاون سیاسی امنیتی بر عزم جدی مسئولان برای مبارزه با قاچاق کالا تاکید کرد و افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، برای مبارزه با کالای قاچاق که صدمات جبران ناپذیری به چرخه اقتصاد می زند عزم جدی به وجود آمده و اقدامات موثری انجام شده است.

شیرنگی بیان داشت: از مهمترین آسیب های ناشی از قاچاق کالا و ارز ، لطمه ای است که به تولید کالاهای داخلی وارد می کند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز به صورت جدی و اساسی باید پیگیری شود، تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته تاکنون لازم و اساسی بوده،که دولت تدبیر و امید با تبیین سیاست های پیشگیرانه در جهت جلوگیری از ورود کالای قاچاق گام های بسیار موثری برداشته است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :