حجت الاسلام دیلم مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه گنبد اظهارداشت: حماسه حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان، محکومیت ۴۰ سال جنایت آمریکا است.

به گزارش گروه سیاسی کمالان نیوز:حجت الاسلام ابولفضل دیلم مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان گنبدکاووس در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی ۱۳ آبان این شهرستان گفت: روز ۱۳ آبان روز ایستادگی در مقابل کسانی است که به دنبال انحراف انقلاب اسلامی بودند و و با اتکا به خداوند چهرۀ آنها رو شد.وی افزود: این روز اهمیت زیادی دارد به طوری که امام خمینی (ره) آن را مهمتر از انقلاب اسلامی و انقلاب دوم نامگذاری کرد.

مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه گنبد متذکر شد: با تسخیر سفارت آمریکا در ایران که به جای کار دیپلماسی به دنبال جاسوسی بودند لیبرال ها و سازش کاران مانند کف روی آب نابود شدند و ارزش های انقلاب اسلامی تقویت شد و امروز نیز بعد از گذشت ۴۰ سال با رهبری ولی امر مسلمین مقتدرانه مقابل این افراد ایستاده ایم.

 

وی مقابله با استکبار را برگرفته از آیات قرآن عنوان کرد و تصریح کرد: عدم اتکا به ظالمین و جنایتکاران نسبت به جامعه اسلامی پیام قرآن است چرا که طبق قرآن اتکا به دشمن آتش را به دنبال دارد.

حجت الاسلام دیلم با تاکید بر اینکه مسئولین ما باید در مقابل دشمن روحیه مقتدرانه و نترس داشته باشند و به دشمن اعتماد نکنند تاکید کرد: قهرالهی در انتظار کسانی است که نسبت به مبارزه و برائت از دشمن که پیام اولیا و انبیای الهی است توجه نکنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه گنبد عنوان داشت: ۴۰ سال است که دشمن ما را تحریم کرده است اما جای ناامیدی نیست و ما به راه درخشان پیش رو امیدواریم و ره آورد انقلابمان با تبعیت از ولایت ان شاالله پیروزی همه جانبه است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :