نخستین مرکز ماساژ تخصصی استان گلستان از سوی دانشجوی کارآفرین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول راه‌اندازی و افتتاح شد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: محمد نورعلیشاهی دانشجوی تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول موفق به راه‌اندازی نخستین مرکز ماساژ به‌صورت تخصصی در بخش آقایان و بخش بانوان در استان گلستان با مجوز رسمی از فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران شد.

نورعلیشاهی ظهر امروز در مراسم افتتاح نخستین مرکز ماساژ تخصصی استان گلستان با بیان اینکه در دنیای صنعتی و پرشتاب امروز، تنش و استرس به یکی از معضلات اساسی بشر تبدیل‌ شده است، گفت: سلامتی و کاهش تنش امری لازم و حیاتی و یکی از راهکارهای کاهش تنش در زندگی صنعتی استفاده از ماساژ است.

وی ادامه داد: گرفتن ماساژ و یا مراقبت از پوست یک کار تجملی نیست؛ بلکه یک سرمایه‌گذاری ارزشمند با مناسبت‌ترین هزینه است که روح و جسم ما به آن نیاز دارد.

کارآفرین جوان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول را به‌عنوان یکی از افتخارات برای استان گلستان برشمرد و افزود: واحد علی‌آباد کتول با تهیه و تجهیز بهترین دستگاه‌ها و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی در رشتهٔ تربیت‌بدنی و علوم ورزشی است که توانسته این امکان را برای دانشجویان و دوست‌داران ورزش فراهم آورد تا هیچ دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند.

نورعلیشاهی اظهار کرد: مرکز تخصصی ماساژ آرامش واقع در علی‌آباد کتول، چهارراه طالقانی، طبقهٔ فوقانی درمانگاه خاتم‌الانبیا است که با ارائه انواع سبک‌های ماساژ اعم از سبک ریلکس، سوئدی، تایلندی، ماساژ برای گرفتگی عضلات بدن، ماساژ با سنگ‌های داغ، کمپرس گیاهی و ماساژ لاغری؛ آرامش و زیبایی را به مراجعه‌کنندگان هدیه خواهد داد.

وی تصریح کرد: هر انسانی به اندازه آرزوهایش بزرگ می‌شود، به اندازه کارهایی که انجام می‌دهد موفق می‌شود و همان‌قدر که تصمیم می‌گیرد اثربخش باشد، می‌تواند انسانی مؤثر بوده و تفاوت ایجاد کند.

نورعلیشاهی کارشناس ارشد آسیب‌شناسی و حرکات اصلاحی و دارای مدارک بین‌المللی و مدرک فدراسیونی ماساژ است که سابقه داوری مربیگری در رشته‌های کاراته، فوتبال، فوتسال، آمادگی جسمانی و بدن‌سازی را در کارنامه خود دارد.

4455

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :