برگزاری میز خدمت با حضور شوراها و دهیاران بخش مرکزی و مسئولین شهر ستان علی آبادکتول در تالار بوستان

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز:در راستای برگزاری میز خدمت ،نشست صمیمی شوراها و دهیاران بخش مرکزی با مسئولین با حضور حسن هدایتی کتولی فرماندار و مدیران شهرستان در محل سالن بوستان آموزش و پروروش این شهرستان برگزارشد.

حسن هدایتی کتولی فرماندارشهرذستان علی آبادکتول در این مراسم گفت: هدف از برگزاری این مراسم، دسترسی راحت شوراها و دهیاران با مدیران برای بازگو کردن مشکلات مردم روستا جهت رفع، حل آن و خدمت بیشتر به آنها می باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت:شوراها و دهیاران وهمین طورمسوولین به عنوان خدمت گذاران و خادمان مردم می باشند وباید تلاش کنند مشکلات آنها مرتفع گردد زیرا مردم ما لایق بهترین خدمت می باشند.

فرماندارعلی ابادکتول دهیاران را بازوان اجرایی دولت در روستاها نامید و بیان کرد: دهیاران به عنوان مدیران روستایی و پل ارتباطی بین مردم و مسئولان باید با تعامل بیشتر در کنار اعضای شوراهای اسلامی به امور روستاها رسیدگی کنند و مشکلات روستاییان را انعکاس دهند تا مسئولان به رفع مشکلات آنها بپردازند.

وی، با بیان اینکه اولویت اصلی دولت، آبادانی و توسعه عدالت در روستاها و نقاط مختلف کشوراست، بیان داشت: دهیاران نیز با توجه به نگاه عادلانه دولت، باید زمینه های لازم را برای به ثمر رساندن اقدامات و خدمات دولت مهیا کنند.

هدایتی کتولی افزود:دهیاران با شناخت دقیق وظایف و برقراری ارتباط با دستگاه های دولتی، باید نیازمندی های روستا را شناخته و برای رفع مسایل و مشکلات آنها تلاش کنند.

در پایان شوراها و دهیاران نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات خود را بیان نموده و مدیران حاضر پاسحگوی آنان بودند./تصاویر

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :