حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدعلی مهدی‌نژاد امام جمعه علی آبادکتول اظهارداشت :برخی از مسؤولان تنها وقت می‌گذرانند و کار نمی‌کنند.

به گزارش گروه سیاسی رسانه مردمی کمالان نیوز:حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدعلی مهدی‌نژاد امام جمعه علی آبادکتول در واکنش به گرانی و مشکلات معیشتی مردم، رفع دغدغه‌های عمومی را از وظایف تعریف‌شده برای دولت اسلامی برشمرد و تصریح کرد: وقتی امام علی (ع)، مالک اشتر را به مصر فرستادند، چهار دستور مهم به ایشان داد ندو عمده آن، رفع مشکلات معیشتی مردم بود.

حجت الاسلام مهدی‌نژاد تأکید کرد: با توجه به اینکه همه چیز در اختیار دولت است و امکانات خدادادی در قالب منابع نفت، گاز و معادن دیگر زیاد است، دولت باید درآمدهایش را ساماندهی کند.

امام جمعه علی آبادکتول با اشاره به اینکه درآمدها به اندازه نیاز جامعه مصرف شود، افزود: هزینه‌های دولت را باید کم کرد؛ مسؤولان نگاه ویژه به مسائل عمرانی داشته باشند و همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند نباید رفع مشکلات معیشتی مردم را به برجام گره بزنیم.

مهدی‌نژاد با بیان اینکه عدم توجه به تولید داخل در کشور بسترساز رشد تورم بوده است، متذکرشد: از دولت توقع داریم تا تولید داخل و تولیدکنندگان را حمایت کند و توجه به این بخش را در لیست برنامه‌های اصلی‌اش قرار دهد.

امام جمعه علی آبادکتول با تأکید بر اینکه دولت پاک‌سازی کامل در حوزه‌های مدیریتی را تمام عرصه‌ها انجام دهد تا جلوی اختلاس‌ها گرفته شود، افزود: برخی از مسؤولان تنها وقت می‌گذرانند و کار نمی‌کنند.

حجت الاسلام مهدی‌نژاد اظهار داشت: بعضی از مدیران کارشکنی هم می‌کنند و برخی‌ها بیشتر به خارج توجه کشور دارند و به مردم توجه ندارند و درمجموع پاک‌سازی جدی در بدنه دولت نیاز است

این خبر را به اشتراک بگذارید :