مراسم تجلیل از سی سال خدمت صادقانه آقای شعیب(شیرویه)میردیلمی در فرمانداری شهرستان علی آبادکتول با حضور اقشار مختلف مردم در بخشداری کمالان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: روز یکشنبه ۱۶ دی ماه ساعت ۱۲ ظهر با حضور حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول،میردیلمی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان آق قلا،بیکی بخشدار کمالان ،برخی روسای ادارات و حضور چشمگیر مردم ، شوراها و دهیاران مراسم تجلیل از سی سال خدمت جناب آقای شعیب(شیرویه)میردیلمی مسئول سابق دفتر سیاسی ،اجتماعی و شوراهای بخشداری کمالان که به مقام بازنشستگی نائل آمد، برگزار شد.

در آغاز مراسم حسین بیکی بخشدار کمالان ضمن خوش آمد گویی به حضار، دوران بازنشستگی را یکی از دوران های خوب کارمندان دولت عنوان کرده و اظهار داشت:کارمندان خدوم دولت پس از سی سال خدمت صادقانه و گذشتن از بهترین اوقات زندگی ، مجددا می توانند زمان بیشتری را در کنار خانواده سپری کنند و علیرغم بروز برخی از مشکلات پس از بازنشستگی،این دوره در مجموع یک اتفاق خوب و مبارک است.

وی اضافه کرد: در سال ۷۱ که بنده با آقای میردیلمی در وزارت کشور آشنا شدم همان روحیه ای که آن زمان داشته را هم اکنون نیز دارد و این نشان از روحیه خدمتگزاری  ایشان به مردم است.

پس از آن ابراهیم خدادادی پیشکسوت هنر و موسیقی منطقه کتول در مدح جناب آقای شعیب(شیرویه)میردیلمی به ایراد سخن پرداخت.

در ادامه حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول آغاز این دوره مبارک را به همکار بازنشسته خود تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد با انتقال تجربیات این عزیز به نیروهای جوان و پر انرژی بتوان از محیطی پویا و کارآمد برخوردار بود.

وی اذعان داشت: جناب آقای میردیلمی رسما بازنشست شدند اما مجموعه فرمانداری علی آبادکتول از تجربیات گرانقدر این عزیز قطعا بهره خواهد برد.

در ادامه شعیب(شیرویه)میردیلمی مسئول سابق دفتر سیاسی ، اجتماعی و شوراهای بخشداری کمالان یادی از نمایندگان ،فرمانداران و بخشدارانی که در مسیر توسعه شهرستان علی آبادکتول قدم برداشتند یاد کرد و موفقیت خود را مدیون دعای پدر ،مادر ، همسر و خانواده خود دانست و افزود : خوشحالم که پس از سی سال خدمت در فرمانداری علی آبادکتول،دهداری مزرعه کتول،بخشداری مرکزی و بخشداری کمالان رضایت مردم را در پی داشته است و این یک نکته بسیار مهم است  که جوانان باید به آن توجه  داشته باشند که تکریم ارباب رجوع و رضایت آنان باید اولویت مدیران و پرسنل جوان ادارات باشد.

وی تصریح کرد: از تمامی روحانیون، مسئولین ادارات و نهادهای نظامی و انتظامی و مردم قدرشناس منطقه که همیشه به من لطف داشته اند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای بعنوان یادبود، ازتلاش های صادقانه ۳۰ سال خدمت جناب آقای شعیب(شیرویه)میردیلمی توسط فرماندار علی آبادکتول و بخشدار کمالان تجلیل بعمل آمده و همکاران بخشداری کمالان با دعای خیر و آرزوی موفقیت در سایر مراحل زندگی ایشان را بدرقه کردند.

گفتنی است جناب آقای شعیب میردیلمی از ابتدای انقلاب جزو انقلابیون منطقه بوده ودر تظاهرات سال ۵۷ در دانشگاه تهران دچار خفگی گاز اشک آور توسط رژیم شاهنشاهی شد و در جنگ تحمیلی به عنوان سربازان خمینی کبیر(ره)وارد جبهه های حق علیه باطل شده و در منطقه غرب کشور به درجه جانبازی نائل آمد.

وی از ابتدا عضو فعال بسیج بوده و در دهه ۸۰ نیز فرمانده گردان عاشورا بخش کمالان بوده و در طول خدمت صادقانه خود در مجموعه فرمانداری علی آبادکتول عهده دار مسئولیت های همچون: مسئول روابط عمومی،مسئول کمیته توزیع شن و ماسه،مسئول امور اجتماعی و انتخابات شوراها،مسئول دفتر سیاسی و اجتماعی،مسئول امور پروانه کسب و ساختمان،مسئول امور حمل ونقل تاکسی تلفنی و حمل و نقل روستایی،عضو کمیسیون معافی مشمولان در نیروی انتظامی شهرستان،نماینده بخش مرکزی و بخش کمالان در عضویت کمیسیون های شورای تامین فرعی در فرمانداری علی آبادکتول و جانشین چندین بخشدار مرکزی و کمالان بوده که توانسته به خوبی از پس آن برآید و رضایت مدیران و مردم را نیز در پی داشته است.

تحریریه سایت خبری تحلیلی کمالان نیوز آرزوی طول عمر با عزت و سلامتی برای این نیروی وفادار و مخلص را خداوند منان مسئلت دارد./تصاویر

عکس از سیدعباس میردیلمی

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :