جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به ۲۳ فقره سرقت منزل در علی آبادکتول خبر داد.

به گزارش گروه حوادث کمالان نیوز: سرهنگ مسعود فروزان جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در علی آبادکتول و با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این راستا پس از بررسی شیوه و شگرد سرقت ها مشخص شد، همه سرقت ها توسط یک نفر صورت گرفته است که با انجام یکسری اقدامات فنی و تخصصی ماموران به سرنخ هایی از سارق پی بردند.

این مقام انتظامی افزود: سرانجام با اشراف اطلاعاتی ماموران، سارق سابقه دار که ساکن شهرستان آزادشهر بود شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی، در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

سرهنگ فروزان اظهار داشت: متهم که دارای اعتیاد شدید به موادمخدر است، در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با اسناد و مدارک پلیس، به ۲۳ فقره سرقت منزل در علی آبادکتول اعتراف کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، گفت: عدم استفاده از تجهیزات ایمنی و بازدارنده عامل مهمی در وقوع سرقت منزل است. از این رو، شهروندان می توانند با عمل به توصیه های پلیس نقش مهمی در پیشگیری از اینگونه جرایم داشته باشند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :