شیرنگی معاونت سیاسی،اجتماعی و امنیتی فرمانداری علی آبادکتول اظهارداشت:حرکت انقلاب اسلامی یک حرکت سازنده و رو به جلو است و هیچ مانعی نمی تواند سد راه آن شود/نادیده گرفتن جوانان مساوی است با عدم رشد، توسعه و تباهی آینده یک‌ جامعه

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: سیدصادق شیرنگی معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری علی آبادکتول در نشست هم اندیشی با جوانان شهرستان علی آبادکتول بمناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: تحرک، پویایی،شور و نشاط، عزم ، اراده قوی،امید،بالندگی و پرسش گری از خصوصیات جوانان است و به همین خاطر مهمترین سرمایه اجتماعی یک جامعه نقش جوانان است.

وی خاطرنشان کرد:بنابراین با این ویژگی های مهم هیچ جامعه ای نمی تواند این ظرفیت مهم را نادیده بگیرد و به سادگی از آن عبور کند.

معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری علی آبادکتول نادیده گرفتن جوانان را مساوی با عدم رشد و توسعه و تباهی آینده یک‌ جامعه دانست.

شیرنگی بیان کرد:تاکید و اعتقاد امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری پس از پیروزی انقلاب اسلامی این بوده است که باعث حضور و نقش آفرینی جوانان باعث شکوفایی جامعه می شود و همواره بر حضور فعال جوانان در عرصه های مختلف تاکید داشتند.

وی استفاده از نیروی جوان در دین اسلام را مسبوق به سابقه دانست.

معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری علی آبادکتول تصریح کرد:بدون شک بخش مهمی از موفقیت های کشور که در طول ۴۰ سال اتفاق افتاد مدیون جوانان هستیم، هیچکس نمی تواند نقش جوانان را در پیروزی انقلاب اسلامی انکار کند، نقش جوانان در پیروزی انقلاب و در تدوام و رشد آن و حتی در جنگ تحمیلی و مقابله با دشمن و همچنین پس از جنگ و در عرصه سازندگی نقشی بی بدیل بود و به همین خاطر توجه جدی به جوانان و فراهم کردن زمینه های پیشرفت همه جانبه آنان تضمینی برای پیشرفت انقلاب و تحقق اهداف آن خواهد بود و بدون همراهی جوانان دستیابی به اهداف انقلاب امکان ناپذیر است.

این مقام مسئول در ادامه عنوان داشت: این انقلاب یکی از بزرگترین انقلاب های جهان و عصر معاصر است که تاثیر زیادی بر مناسبات منطقه و جهان گذاشت و میراث گرانبهای حضرت امام خمینی(ره) است که با ایثار و فداکاری شهداء و دلباختگان نظام به ثمر نشست.

وی اظهارداشت:این انقلاب ،انقلابی که براساس آموزه های دینی برای رهایی از ظلم ، ستم ،استعمار، استبداد و برای استقلال و آزادی و پیاده شدن احکام الهی شکل گرفت و امروز وظیفه همه ما و به ویژه شما جوانان است که علیرغم همه سختی ها و مشکلات از آن صیانت و حفاظت کنید.

شیرنگی اذعان داشت:حرکت انقلاب اسلامی یک حرکت سازنده و رو به جلو است و هیچ مانعی نمی تواند سد راه آن شود و شک نکنید که آینده نظام متعلق به شما جوانان است که امید کشور هستید.

معاونت سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری علی آبادکتول در پایان افزود: ما امروز به برکت انقلاب در زمینه های مختلف از جمله علم ، تکنولوژی و فناوری پیشرفت های چشمگیری داشتیم که نقش و ردپای شما جوانان در این موفقیت ها کاملا ملموس و مشهود است،لذا ما نباید به آن بسنده کنیم بلکه با توجه به توانمندی و ظرفیتی که داریم باید این حرکت پرافتخار را باقدرت و شتاب بیشتری ادامه دهیم.

گفتنی است این نشست با موضوع انقلاب اسلامی ،افتخار به گذشته و امید به آینده با حضور قهرمانان رشته های مختلف ورزشی و نمایندگان اقشار مختلف جوانان و جوانان ادارات سطح شهرستان و با حضور رئیس جمعیت هلال احمر علی آبادکتول و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان علی آبادکتول در سالن اجتماعات فرمانداری علی آبادکتول برگزار شد.

لازم به ذکر است در ادامه این نشست، جوانان به ایراد نقطه و نظرهای خود به جهت ارتقا حوزه های مختلف جامعه پرداختند./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :