رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی علی آبادکتول از برگزاری ۴۸ گفتمان دینی به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: حجت الاسلام سیدعلی حسینی در نشست خبری ستاد چله انقلاب اسلامی استان گلستان گفت: ۴۰ یادواره شهدای دانش آموز به مناسبت دهه فجر در مدارس علی آبادکتول برگزار می‌شود.

وی از برگزاری محفل انس با قرآن، ۴۸ گفتمان دینی در ۴۸ مدرسه و تجلیل از نیروهای قرآنی و هیئت‌های مذهبی خبر داد و افزود: مسابقه مقاله نویسی «من انقلابی ام» جزو برنامه های فجر است که به پنج مقاله برتر تجلیل خواهد شد.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: شعار ما استکبارستیزی و مقاومت در برابر دشمن است، به این مهم باور داریم با وحدت کلمه حول ولایت فقیه می‌توانیم قدرت اول جهان شویم.

در ادامه حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه علی‌آبادکتول نیز در این مراسم شکل‌گیری ستاد خبری چله انقلاب اسلامی را یک اقدام زیبا از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانست و تصریح کرد: این برنامه مطلوب منحصر به استان گلستان است که باید به فال نیک گرفت مسوولان از این تریبون خدمات نظام را برای نسل فعلی بیان کنند.

امام جمعه علی آبادکتول افزود: جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف سیاسی، معنوی، علمی، فرهنگی و عمرانی توفیقات زیادی داشته است چیزی که رسانه های معاند نیز نسبت به پیشرفت جمهوری اسلامی اعتراف دارند.

وی بیان کرد: اگر تصویری از هر روستا قبل از انقلاب را با تصویر فعلی مقایسه کنیم قطعا تفاوت خدمات انقلاب برای مردم ما روشن خواهد شد.

مهدی نژاد ادامه داد: دشمنان در راستای ناموفق بودن و عدم کارایی این نظام تبلیغات وسیع می‌کنند دلیل آن روشن است که می‌خواهند کاری کنند این نظام الگوی جهانی نشود.

امام جمعه علی‌آبادکتول با اشاره به خدمات قابل توجه انقلاب اسلامی گفت: دشمن امروز تمام توان خود را به کار گرفته تا جمهوری اسلامی الگو نشود آنها به دنبال الگوگیری از نظام اسلامی هستند، لطف خداست که همه دنیا از پیشرفتهای نظامی ایران احساس خطر کند.

مهدی نژاد تاکید کرد: استکبار جهانی از نفوذ ایران هراس دارد، نفوذ ایران از لحاظ کمک مالی نیست بلکه هراس دشمن از نفوذ فرهنگی و فکری انقلاب اسلامی است.

به گفته وی؛ ۷۳ محصول در علی آبادکتول در اختیار مردم قرار می‌گیرد./فارس

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :