هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول اظهار داشت:تعداد ۴۳۰پروژه با اعتباری بالغ بر۵۸میلیارد و۷۰۰میلیون تومان در ایام دهه فجر در علی آبادکتول افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار رسانه مردمی کمالان نیوز: حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان علی آبادکتول به جهت تشریح برنامه های این شهرستان در ایام الله دهه فجر گفت: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی ایران طی این چهل سال تحولی شگرفی در حوزه های مختلف به رهبری مقام عظمای ولایت به وجود آورده لذا انتظار آن است که اهالی رسانه خدمات صورت گرفته را بیش از پیش انعکاس دهند.

وی عنوان داشت:این دستاورد های اتفاق نمی افتادجز با فداکاری شهداء و ایثارگری جانبازان و رزمندگان

فرماندار علی آبادکتول متذکر شد:امروز با شرایطی که استکبار جهانی برای ایران اسلامی رقم زده اند و جنگ اقتصادی که به پا کرده در پی این است که دستاوردهای ایران را ناموفق جلوه دهد لذا باید در مرحله اول دستاوردهای انقلاب را خوب منعکس کنیم و از مهمترین وظایف مان نیز حفظ و صیانت از دستاوردهای ایران باشد.

هدایتی کتولی ادامه داد:مهم ترین ‌فاکتور در برابر حیله های دشمنان، وفاق و وحدت است .

وی خاطرنشان کرد:در بحث فعالبت های فرهنگی اجتماعی ،ورزشی ،قرآنی بیش از ۶۲۰ برنامه در سطح شهرستان در ایام دهه فجر اجرا می شود.

فرماندار علی آبادکتول بیان داشت:شاخص ترین برنامه هایی که ما در حوزه مختلف داریم غبار روبی و عطر افشانی گلزارهای شهدا با عنوان مهمانی لاله ها در سطح شهرستان است.

وی افزود:جشن های انقلاب را در  ۴۰ روستا تحت عنوان ،مسجد و انقلاب ،مدرسه و انقلاب،روستا و انقلاب خواهیم داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان علی آبادکتول یادآور شد:شاخص ترین برنامه های ایم الله دهه فجر در این شهرستان برپایی نمایشگاه هایی با عنوان دستاوردهای انقلاب اسلامی و نمایشگاه های علم و فناوری در طول ۴ دهه که با مشارکت تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان می باشد.

هدایتی کتولی تاکید کرد:نمایشگاه عفاف و حجاب در ایام فاطمیه در شهر علی آبادکتول برپا خواهیم کرد.

وی گفت: از چهل چهره برتر سوادآموز و چهل چهره انقلابی که قبل از انقلاب فعالیت های انقلابی داشتند در شورای اداری شهرستان تجلیل به عمل خواهد آمد.

رئیس ستاد دهه فجر علی آبادکتول ادامه داد:تعداد پروژه های این شهرستان در ایام دهه فجر۴۶۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد و ۴۸۳میلیون و ۷۰۰تومان برآورد شد که ۵۰۸نفر هم اشتغالزایی خواهد داشت.

فرماندار علی آبادکتول اذعان داشت:از تعداد پروژه های این شهرستان ۴۳۰پروژه با اعتباری بالغ بر۵۸میلیارد و۷۰۰میلیون تومان در ایام دهه فجر افتتاحیه خواهدداشت که اشتغالی بالغ بر ۴۸۰نفر می باشد.

وی اظهارداشت: ۳۲پروژه این شهرستان کلنگ زنی خواهدشد و اعتباری بالغ بر۲۲میلیارد و ۷۷۰میلیون تومان برآورد شد.

هداتی کتولی یاد آور شد:افتتاحیه متمرکز این شهرستان مدرسه ۱۲ کلاسه رازی با اعتباری بالغ بر۳میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان در ایام دهه فجر می باشد.

فرماندار علی آبادکتول در پایان گفت:افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری۲ علی آبادکتول با اعتباری بالغ بر ۹۰۰میلیون تومان نیز از مهمترین پروژه های این شهرستان در ایام دهه فجر خواهد بود.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :