امام جمعه علی آبادکتول در دیدار با مدیرکل صدا و سیما مرکز گلستان:توجه بیش از پیش به آداب و رسوم و فرهنگ مردم منطقه می تواند نقش بسزایی در استحکام بخشی به بنیان خانواده ها داشته باشد

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: منتظر حجت مدیرکل صدا و سیما مرکز گلستان در دیدار حجت الاسلام مهدی نژادامام جمعه علی آبادکتول با اشاره به سبقه تاریخی این شهرستان و خدمات زیاد مردم ولایتمدار استان گلستان به نظام اسلامی، یکی از محورهای حرکت رسانه ملی و استانی را انعکاس توانمندی های بالقوه و امکانات وبهره مندی های مناطق مختلف بمنظور توسعه متوازن بیان نمود.

منتظر حجت در خصوص برنامه ها تولید ی این مرکز خاطرنشان کرد: این مجموعه سعی می کند با نظرسنجی از مردم برنامه هایی که محتوای فرهنگی مناسبی دارند و با استقبال عمومی مواجه شده اند را تقویت کند.

وی در پایان این دیدار ضمن تشکر از رهنمودهای حجت الاسلام مهدی نژاد امام جمعه شهرستان علی آباد کتول تقویت باورهای دینی و اعتقادی مردم را یک ضرورت دانست و افزود: مهمترین رسالت و ماموریت صدا و سیما، تولید برنامه‌های فاخر و مدیریت فرهنگ و هدایت افکار عمومی در جامعه است.

در ادامه حجت الاسلام مهدی نژاد  امام جمعه علی آبادکتول ضمن تقدیر از صداوسیمای گلستان افزود: وظیفه همه به ویژه هنرمندان و صاحبان هنر است که با تلاش و جدیت، وحدت و همدلی با ارائه راهکارهای مناسب و اثر بخش، نسبت به ترویج فرهنگ اصیل اسلامی در جامعه تلاش کنند.

حجت الاسلام مهدی نژاد در ادامه با بیان اینکه دشمنان می خواهند در بنیان خانواده ها تزلزل ایجاد کنند افزود: توجه بیش از پیش به آداب و رسوم و فرهنگ مردم منطقه می تواند نقش بسزایی در استحکام بخشی به بنیان خانواده ها داشته باشد و بخشی از آداب و رسوم منطقه هم که به دست فراموشی سپرده شده بایستی دوباره احیا شود./تصویر

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :