پروژه های عمرانی بخش مرکزی با حضور فرماندار علی آبادکتول افتتاح شد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: با حضور هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول ،خسروی بخشدار مرکزی،تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی ،معتمدین و اهالی روستای باغه شورتپه نفس آئین افتتاح متمرکز پروژه های بخشداری مرکزی در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انجام پذیرفت.

حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول در این باره به خبرنگار ما گفت: این پروژه ها شامل طرح های عمران روستایی در حوزه های آسفالت معابر، اجرای جدول، بهسازی معابر و … در سطح روستاهای بخش مرکزی با اعتبار هزینه شده ۱۷۵۵۴میلیون ریال و ۷۴۲۵ خانوار بهره مند می باشد.

وی اذعان داشت: افتتاح بیش از ۲۱ کیلومتر احداث و مرمت جاده بین مزراع روستایی بخش مرکزی ؛ ۳۷۰۰ متر احداث کانال بتونی، بیش از چهل هزار متر خط انتقال آب با لوله و ۲۴۴ طرح تولیدی با جمع اعتبار هزینه شده ۲۴۵۳۰۲ میلیون ریال و اشتغال زایی ۳۱۴ نفر که در چهارمین روز از دهه مبارک فجر مورد بهره برداری قرار گرفت.

هدایتی کتولی افزود: اقامتگاه بومگردی سیاه رودبار، کارگاه صنایع دستی و سایر پروژهای مرتبط با حوزه صنایع دستی و گردشگری بخش مرکزی با اعتبار هزینه شده ۱۵۳۰۰ میلیون ریال و اشتغال زایی ۲۵ نفر می باشد که در سومین روز از دهه مبارک فجر مورد بهره برداری قرار گرفت./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :