هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول در حاشیه افتتاح مجتمع اقامتی ستاره گلستان شهر فاضل آباد اظهار داشت:در انقلاب اسلامی در همه حوزه ها تحولات عظیمی صورت گرفت که خار چشم دشمنان شد

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: با حضور هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول، قاسمی امام جمعه فاضل آباد، بخشداران مرکزی و کمالان، تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی و خانواده معظم شهدا افتتاح مجتمع اقامتی ستاره گلستان با مدیریت خانم سلطانی و با مشارکت میراث فرهنگی علی آبادکتول در پنجمین روز از دهه مبارک فجر در شهر فاضل آباد انجام پذیرفت.

حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول در این مراسم گفت:در سال ۱۳۴۲ با هدایت و رهبری حکیمانه امام راحل(ره) و پشتیبانی و همراهی آحاد جرقه انقلاب اسلامی شعله ور شد.

وی افزود:تکلیف و وظیفه همه ما این است که یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و همه جانفشانان این انقلاب را زنده نگه داریم .

 فرماندار علی آبادکتول بیان داشت:در انقلاب اسلامی در همه حوزه ها تحولات عظیمی صورت گرفت که خار چشم دشمنان شد.

هدایتی کتولی تصریح کرد:همینک جمهوری اسلامی جایگاهی مهمی در جهان دارد که دوستان و دشمنان نظام به آن اذعان دارند.

وی متذکر شد:ما بر صندلی تکیه زده ایم که میراث شهدا است و باید چیزی جز خدمت به مردم خروجی آن نباشد.

 فرماندار علی آبادکتول اضافه کرد:این دهه فرصتی خوبی است که مسئولین فعالیت هایی در جهت خدمت به مردم را منعکس کنند و انتقال فرهنگ انقلاب و تکریم مجاهدین یکی دیگر از تکالیف ما در این برهه زمانی است.

هدایتی کاولی اذعان داشت:یکی از نقشه های شوم دشمنان این است که بی اعتمادی و اختلاف انگیزی بین مردم و مسئولین نظام را گسترش دهد و همه ما باید با هوشیاری با آن مقابله کنیم.

وی ادامه داد:از ابتدای دولت تدبیر و امید در شهرستان علی آبادکتول مبلغی بالغ بر۷۹۸میلیارد تومان در این شهرستان سرمایه گذاری شده است یعنی تعداد ۷۴۴پروژه را شامل می شود که این یک افتخار محسوب می شود.

 فرماندار علی آبادکتول گفت:ما در دهه فجر سال گذشته رقم اعتباری که صورت گرفت مبلغی بالغ بر ۶۲ میلیارد تومان بود،اما امسال بالغ بر ۸۱ میلیارد تومان سرمایه گذاری شد.

در پایان منصور خسروی شهردار فاضل آباد گفت: افتتاح طرح های آسفالت و زیرسازی معابر شهری، اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ، اجرای پروژه حمل مکانیزه پسماند و کلنک زنی و آغاز طرح های اجرای بتن ریزی معابر، اجرای کانال سرپوشیده و سایر طرح های عمران شهری پروژه هایی است که با اعتبار ۳۰۹۰۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار می گیرد./تصاویر

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :