به مناسبت چهلیمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدرسه ۱۲ کلاسه رازی در علی آبادکتول افتتاح شد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز:مراسم افتتاحیه دبستان ۱۲ کلاسه رازی، با حضور عبدالرضا چراغعلی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان، مدیرکل آموزش و پرورش استانٰ،نماینده ،فرماندار علی آبادکتول و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در مدرسه جدید الاحداث رازی در شهر علی آبادکتول برگزار شد.

نورعلی علمشاهی رئیس آموزش و پرورش شهرستان علی آباد کتول ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)، به حاضرین در این مراسم خیر مقدم گفت و از تلاش های مسئولین و خیرین مدرسه ساز که با همّت و تلاش های بی شائبه خود، نسبت به تکمیل و تحویل پروژه دبستان ۱۲ کلاسه رازی اهتمام ویژه ورزیدند، تقدیر و تشکر نمود.

یاسر لیوانی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)، اظهار داشت: استاندارد سازی کلاس ها در بیش از ۳هزار و ۵۰۰ کلاس درس استان انجام شده است و به همین مقدار نیز در دست اقدام می باشد.  

مدیر کل نوسازی مدارس استان گلستان در ادامه تاکید کرد: هدف ما تامین فضای آموزشی  است و ما متولی ساخت و ساز مدارس هستیم تا دانش آموزان بتوانند تحصیل کنند. امسال با توجه به سفری که ریاست محترم جمهور و هیات دولت به استان گلستان داشتند یکی از مصوبات جلسات بهره برداری از ۵۰۰ کلاس خیر ساز در استان گلستان بود. وی افزود: از مسئولین تقاضا دارم که تمام تلاش خود را در جذب کمک خیّرین بکار گیرند و انشالله طرح های بیشتری در شهرستان ها به بهره برداری برسانیم.

وی گفت: در بخش ساخت مدارس که امروز نیز در مراسم افتتاح یکی از این مدارس حضور داریم، سعی می کنیم مدارس خوب و ایمن ساخته شود و استحکام  بنا داشته باشد تا به دانش آموزن احساس امنیت داده و معماری خوب ساختمان، به آنان شخصیت دهد.

وی ادامه داد:  مدرسه ۱۲ کلاسه با بیش از ۱۵۰۰ متر زیربنا دارای ۸ فضای جنبی و اداری، نمازخانه،۱۲ کلاس درس و ۲ کلاس پیش دبستانی می باشد که از این دوکلاس می توان برای آنچه که مورد نیاز آموزش و پرورش شهرستان باشد، استفاده نمود.

این مقام مسئول افزود:  مبلغ هزینه شده برای ساخت و تکمیل این آموزشگاه بالغ بر ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان هزینه صورت گرفته است که علاوه بر موارد فوق، فضاسازی بیش از ۱۵۰۰ متر مربع و همچنین ۱۵۰ متر دیوار کشی دور دبستان از موارد احداثی می باشد.

لیوانی در پایان از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان علی آبادکتول، سرناظرین و ناظرین پروژه و شرکت پیمانکار تقدیر و تجلیل نمود و از دانش آموزان خواست که در حفظ ونگه داری این آموزشگاه کوشا باشند و به آن بعنوان امانتی برای آیندگان بنگرند./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :