امام جمعه شهر فاضل آباد گفت: مقایسه زمان پهلوی با شرایط بعد از انقلاب، جفا به انقلاب است زیرا در زمان پهلوی دستاوردی وجود نداشته که توان مقایسه با دستاوردهای انقلاب را داشته باشد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: به مناسبت چهل سالگی انقلاب مدیر و کارکنان مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء عجل الله تعالی و فرماندهان حوزه مقاومت بسیج خواهران و برادران شهر فاضل آباد و جمعی از نخبگان بسیجی با حجت الاسلام والمسلمین نجفعلی قاسمی امام جمعه این شهر دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه فاضل آباد گفت: ارکان انقلاب، انگیزه دینی مردم است و این انگیزه زمانی می تواند باعث اتحاد بین مردم و رهبری باشد، که خدایی باشد.

وی افزود: اگر ارکان نظام آسیب ببیند، نظام آسیب می بیند زیرا حضرت امام خمینی رحمه الله علیه فرمودند: «اگر انقلاب آسیب ببیند، اسلام چنان سیلی بخورد که نتواند از جایش بلند شود».

امام جمعه شهر فاضل آباد اذعان داشت: در تقابل بین حق و باطل وظیفه ما ایستادن در جبهه حق است نه سکوت کردن، دستور خداوند هم این است که پیروزی قطعا با حق است.

حجت الاسلام قاسمی اظهار داشت: چهل سالگی انقلاب، بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای انقلاب است؛ هر فرد در اندازه توان خود باید دستاوردهای خدماتی، اجتماعی و فرهنگی انقلاب را در جمع های اجتماعی و خانوادگی بیان دارد.

وی با توجه به سخنان گهربار امیرالمومنین علیه السلام که فرمودند: «از پستی دنیا این است که گاهی من را در کنار معاویه می گذارند و می گویند علی بهتر است یا معاویه»، اشاره کرد: مقایسه زمان پهلوی و بعد از انقلاب جفای به انقلاب است زیرا در زمان پهلوی دستاوردی وجود نداشته که توان مقایسه با دستاوردهای انقلاب را داشته باشد.

موسس مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء عجل الله فاضل آباد بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران تجلی سه سنت الهی؛ استخلاف و تازیانه خوردن طغیان گران و سنت پیروزی حق بر باطل است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :