آیت الله سید عبدالهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم استان گلستان مجلس خبرگان رهبری در دیدار با فرمانده انتظامی علی آبادکتول گفت: اقتدار، محبوبیت و کارآمدی از دستاوردهای ۴۰ ساله پلیس اسلامی است.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: آیت الله سید عبدالهادی حسینی شاهرودی در دیدار با سرهنگ دوم الیاس تازیکه فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول، ضمن تقدیر از عملکرد پلیس در تامین نظم و امنیت حماسه با شکوه مردم در ۲۲ بهمن، گفت: نیروی انتظامی با تامین نظم و امنیت این مراسم نقش به سزایی در برگزاری هرچه با شکوه تر آن دارد.

نماینده مردم استان گلستان مجلس خبرگان رهبری پلیس را محبوب مردم دانست و تصریح کرد: امروز پلیس، نیرویی مقتدر، مومن و آماده در تمام صحنه ها بوده و با تلاش شبانه روزی توانسته است رضایت مردم و مسئولان را جلب کند.

وی امنیت کشور را در منطقه بی نظیر عنوان کرد و تصریح کرد: امنیت و آرامش جمهوری اسلامی مدیون خون شهیدان، هدایت های مقام معظم رهبری، وحدت مردم و تلاش های گسترده نیروهای مسلح به ویژه ناجا است که هر روز با ایثار و فداکاری در نقاط مختلف کشور، از امنیت مردم دفاع می کنند.

آیت الله حسینی شاهرودی در ادامه با اشاره به اینکه نیروی انتظامی شب و روزش را وقف آسایش و امنیت جامعه کرده است،بیان داشت: امنیت و احساس آن به عنوان حیاتی ترین نیاز انسان در زندگی اجتماعی و یک واقعیت عینی و ذهنی در حیات اجتماعی افراد محسوب می شود و پیشرفت و تکامل اجتماعی را در جامعه فراهم می آورد، لذا در یک جامعه رو به رشد و توسعه یافته، تامین نظم و امنیت مطلوب و پایدار از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در پایان با بیان اینکه وظیفه همه ما این است که پاسدار خون شهدا باشیم، اضافه کرد: حفاظت از دستاورد ها و ارزش های انقلاب اسلامی وظیفه مهمی است که امروز بخش اعظمی از آن بر دوش نیروی انتظامی نهاده شده و خوشبختانه پلیس در انجام این وظیفه مهم نیز سربلند و موفق بوده است./پلیس

این خبر را به اشتراک بگذارید :