جانشین اسبق بخشدار کمالان به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان منصوب شد.

مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان با حضور ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد.

به گزارش گر.ه اجتماعی کمالان نیوز: در مراسمی با حضور ابراهیم کریمی مدیرکل این دستگاه ، عباس عنایت مشاور مدیر کل در امور حراست و حفاظت از میراث فرهنگی و مسئول حراست اداره کل میراث فرهنگی گلستان با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی این اداره کل معارفه و از محسن نصیری به منظور زحمات صورت گرفته تقدیر شد.

متن حکم سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان به شرح زیر می باشد:
جناب آقای عباس عنایت
با سلام : ضمن آرزوی توفیق روز افزون , نظر به تعهد , شایستگی و تجارب ارزشمند , بموجب این ابلاغ جنابعالی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل منصوب می گردید.
امید است با یاری خداوند متعال ضمن هماهنگی لازم با اینجانب , با برنامه ریزی و کاربرد شیوه ها و رویه های مناسب و با توجه به شرح وظایف تعیین شده در راستای انعکاس اهداف و تحقق ماموریت های اداره کل همت گمارده , موفق و موید باشید.
ابراهیم کریمی
مدیر کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان
گفتنی است عباس عنایت هم اکنون با عنوان مشاور مدیر کل در امور حراست و حفاظت از میراث فرهنگی و مسئول حراست اداره کل میراث فرهنگی,صنایع دستی و گردشگری استان گلستان مشغول به فعالیت می باشد . از جمله سوابق وی، کارشناس سیاسی امنیتی فرمانداری علی آبادکتول، جانشین بخشدار کمالان، دبیر کمیسیون امنیت گردشگری شهرستان علی آبادکتول، رییس اداره میراث فرهنگی شهرستان علی آبادکتول  بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :