رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان علی آبادکتول از شناسایی تعدادی از واحدهای صنفی شهر فاضل آباد که اقدام به عرضه گوشت مرغ آماده طبخ با قیمت های نامتعارف خبر داد.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: ابوالفضل اسفندیاری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان علی آبادکتول از شناسایی تعدادی از واحدهای صنفی شهر فاضل آباد خبر داد که اقدام به عرضه گوشت مرغ آماده طبخ با قیمت های نامتعارف و بیشتر از قیمت مصوب خبر داد.
به گفته وی در گشت مشترکی که با حضور بیکی بخشدار کمالان و نیروی انتظامی و در دو نوبت برگزار شد تعدادی از واحدهای صنفی، علی رغم تذکر و تشکیل پرونده در مرتبه اول، در بازرسی نوبت دوم نیز اقدام به تکرار تخلف می نمودند که این اقدام ضمن تشکیل پرونده، جهت رسیدگی به مرجع تعزیراتی ارسال خواهد شد.
در پایان اسفندیاری ضمن تشکر از گزارشات مردمی، حضور به موقع بخشدار کمالان و کارکنان نیروی انتظامی را شایسته تقدیر دانست و اظهار امیدواری کرد :سایر مدیران و مسئولین شهرستان نیز به عنوان بازوان نظارتی به یاری بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت در طرح کنترل و پایش بازار بپیوندند.

گفتنی است دبیرکارگروه تنظیم بازار همچنین تداوم همکاری مردم فهیم شهرستان و اعلام تخلفات اقتصادی و صنفی را از طریق شماره تماس ١٢۴ خواستار شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :