مسئول نماینده ولی فقیه حفاظت فرودگاه های استان مازندران گفت: مسئولین باید انقلاب را در مسیر امام و شهدا مدیریت کنند و نسبت به فتنه های احتمالی دشمن آگاه باشند.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: حجت الاسلام یوسفی مسئول نماینده ولی فقیه حفاظت فرودگاه های استان مازندران در مراسم بزرگداشت مقام و منزلت زن، جشن میلاد کوثر در شهر فاضل آباد بیان کرد: این انقلاب اسلامی تا ظهور امام زمان عجل الله تعالی به شرط حرکت فاطمی ادامه خواهد داشت که امروزه وظیفه اصلی ما حرکت پشت سر رهبری و ولایت فقیه است و هر کس خودش باید اهل تجزیه و تحلیل باشد و گرنه دشمن ما را هم تجزیه کرده و هم به تحلیل می کشاند.

وی اذعان کرد: اگر بگوئیم حضرت فاطمه سلام الله علیها از همسر خود دفاع کرده، کوته فکری است زیرا ایشان از امام و ولی فقیه زمان خود دفاع نموده که این حاکی از بصیرت فاطمی است .

مسئول نماینده ولی فقیه حفاظت فرودگاه های استان مازندران در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: نیمی از مسئولیت انقلاب ما بر دوش زنان بوده و هست و دشمن این موضوع را به خوبی درک کرده که برنامه های بسیار برای پایین آوردن ارزش و کرامت زنان و سرگرم کردن بانوان ما دارد مانند راه اندازی شبکه های فارسی زبان در ماهواره و … .

حجت الاسلام یوسفی تاکید کرد: مسئولین باید انقلاب را در مسیر امام و شهدا مدیریت کنند و نسبت به فتنه های احتمالی دشمن آگاه باشند.

در حاشیه این مراسم، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی هنرهای دستی بانوان در معرض فروش و دید بینندگان قرار گفت.

گفتنی است مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء عجل الله تعالی شهر فاضل آباد به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و امام خمینی رضوان الله علیه و بزرگداشت مقام و منزلت زن، جشن میلاد کوثر را با حضور حجت الاسلام یوسفی مسئول نماینده ولی فقیه حفاظت فرودگاه های استان مازندران ،طلاب و جمعی از بانوان این شهر برگزار کرد./کوثر

این خبر را به اشتراک بگذارید :