سردار پاسدار ملک مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان در یادواره شهدای روستای محمدآبادکتول اظهارداشت:شهدا برای این عزیز شدند که نگذاشتند فرمان ولی زمان بر زمین بماند/کسی را به مجلس بفرستیم که از طبقه محروم باشد.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: سردار پاسدار علی ملک فرمانده سابق تیپ یکم نینوا ، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان در یازدهمین یادواره شهدای روستای محمدآبادکتول گفت:نتیجه آن همه رشادت ها ،ایستادگی ها و جانفشانی های رزمندگان ،شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز را در پیروزی های جبهه مقاومت در سوریه ،عراق،لبنان ،یمن و فلسطین می بینیم.

وی افرود:بعد از جنگ هشت سال دفاع مقدس دشمنان برای ضربه زدن به نظام و مردم طراحی های متفاوتی را در پیاده کردند که همه آن نفشه ها با مقاومت و هوشیاری مردم نقش بر آب شد.

فرمانده سابق تیپ یکم نینوا استان ادامه داد:آخرین طرح آنان که به نام اسلام پدید آوردند ،پدیده داعش بود و این همان اسلام آمریکایی که امام راحل(ره) ۴۰ سال پیش آن را اعلام کرده بود.

سردار ملک تصریح کرد:داعش برای سوریه و عراق شکل گرفته نشده بود،نیت شوم آنان برای نزدیک شدن به مرزهای ایران بود تا ناهنجاری، جنگ را در کشور پیاده کنند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان متذکر شد:در اوایل جبهه مقاومت ،سربازان سوری با دست خالی و شکم گرسنه در برابر داعش ایستادگی می کردند و از مظلومیت بویژه برادران ارتش یاد کنیم که مظلومانه جنگیدند و دفاع کردند.

وی خاطرنشان کرد: این شهدایی که انان یاد می کنیم، آیا آنان دنیا،مادر وخانوداه خود را دوست نداشتند؟ برای این عزیز شدند که نگذاشتند فرمان ولی زمان بر زمین بماند.

فرمانده سابق تیپ یکم نینوا اظهارداشت:همه ما در برابر اسلام ،ولایت و حفظ آن دو مسئولیت داریم و باید به وظیفه خود عمل کنیم و اگر عمل نکنیم آن بلایی که بر سر مردم میانمار آمد بر سر ما خواهد آمد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان بیان داشت:نکند با این بازی هایی که در بازار انجام دهند که قطعا این آشفتگی بازار توطئه می باشد ما را عصبانی  کند و در مقابل نظام قرار بگیریم، مردم هوشیار باشند.

ملک شاهکوهی گفت:در انتخابات دقت کنید، کسی را به مجلس و دولت بفرستید که ،از طبقه محرومین و زجر کشیده باشد،آنگاه مشکلات کشور حل خواهد شد ،به تفکر انقلابی رای دهید.

وی اضافه کرد:سه برنامه در دستور کار استکبار جهانی است و اگر این سه کار موفق شود ،انقلاب خود به خود از درون سقوط خواهد کرد،اول ولایت فقیه و همه تیرها به سمت آن است ،دوم مردم و سوم  روحیه انقلابی نه روحیه تجمل گرایی.

این مقام مسئول اذعان داشت: من متاسفم برای کسانی که به نام شهدا ،امروز در اتاق محل کار خود تجمل گرایی می کند و این فرد بدانید نه دنیا دارد نه آخرت، افتخار زمانی است که در مسیر انقلاب همانند امام راحل (ره)و رهبرمان عمل کنیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان افزود:کسی را به مجلس بفرستیم که از طبقه محروم باشد،خیلی دقت کنید.

گفتنی است اولین سالگرد شهید سرهنگ خلبان نادر کرد و یازدهمین یادواره۱۴ شهید والامقام روستای محمدآبادکتول با سخنرانی سردار پاسدار علی ملک شاهکوهی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان و با مداحی سید مجتبی حبیبی از استان مازندران و با حضور امام جمعه شهر فاضل آباد ، فرماندار علی آبادکتول ،فرمانده سپاه ناحیه علی ابادکتول،فرماندهان نیروی هوایی ارتش ،بخشدار مرکزی علی آبادکتول ،مسئولین اداری،نظامی و انتظامی ،روحانیت شیعه و سنی و حضور پرشور مردم شهرستان علی آبادکتول در مسجد صاحب الزمان (عج) روستای محمدآبادکتول برگزار شد./تصاویر

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :