مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان: پرترددترین محور ارتباطی استان، محور علی آبادکتول به گرگان شناخته شد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: مهدی میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در این باره گفت: برابر آمار تردد شمارهای موجود در مرکز مدیریت راههای استان، تعداد ۴ هزار و ۸۶۹ مسافر هم با ناوگان ریلی و ۳ هزار و ۹۹۸ نفر از طریق ناوگان هوایی و ۳ هزار و ۵۰۱ نفر از طریق مرز اینچه برون جابه‌جا و ۶ هزار و ۶۷۰ بلیط اتوبوس هم پیش فروش شد.

به گفته وی، از ابتدای این طرح، پرترددترین محور ارتباطی استان، محور علی آبادکتول به گرگان با بیش از  ۴ میلیون و ۲۲۷ هزار تردد شناخته شد.

میقانی، متوسط سرعت خودروهای ورودی و خروجی به استان را از این محور ۷۸ کیلومتر وساعت اوج تردد را هم بین ساعت های ۱۸ تا ۱۹ عصر بیان کرد.

وی ادامه داد: از چهار محور ورودی استان شامل شاهرود – گرگان (توسکستان)، گلوگاه – گرگان، خوش‌ییلاق – آزادشهر،جنگل گلستان – سه راهی کلاله در مجموع ۲۷۸ هزار و ۳۷۶ تردد طی این مدت ثبت شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان بیان داشت:علی رغم بارش های جوی روزهای اخیر و وقوع سیلاب در استان اما ۴۳ هزار و ۲۵۴ مسافر طی ۵ هزار و ۶۹۱ سفر از ابتدای طرح نوروزی تا پایان دور اول تعطیلات از طریق ناوگان عمومی جاده‌ای استان جابه جا شدند

به گفته میقانی، تعداد ۱۰۳ هزار و ۶۴۶ تماس هم با تلفن ۱۴۱ گرفته شد و ۲ تصادف منجر به فوت هم رخ داد که ۲ نفر کشته شدند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :