کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان:در شهرستان علی آبادکتول از ۲۷ اسفندماه ۹۷ الی ۱۶ فروردین ماه سال جاری ۱۴۵ هزار و ۱۴۶ گردشگر و مسافر نوروزی اقامت داشتند.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گلستان و دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان گفت : اقامت و اسکان مسافران بهار استان گلستان از ۲۷ اسفند ۹۷ که آغاز فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر می باشد تا ۱۶ فروردین ماه ۹۸ بیش از یک میلیون و ۲۲۶ هزار نفر بوده است.

وی افزود : اقامت و اسکان مسافران بهار استان گلستان از ۲۷ اسفند ۹۷ که آغاز فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر می باشد تا ۱۶ فروردین ماه ۹۸ بیش از یک میلیون و ۲۲۶ هزار نفر بوده است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان افزود: طی این مدت بیش از یک میلیون و ۲۲۶ هزار و ۶۰۳ نفر در استان گلستان اقامت داشتند.

کریمی با اشاره به ظرفیت های بسیار خوب گردشگری در گلستان افزود: ۱ میلیون و ۱۷۴ هزار و ۶۴۳ بازدید در این مدت ۱۹ روز از جاذبه‎های گردشگری تاریخی و فرهنگی استان و همچنین ۶ میلیون و  ۴۴۳ هزار و ۲۸۷ بازدید نیز از جاذبه‎های گردشگری طبیعی استان انجام شده است.

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر استان گلستان یادآور شد: شهرستان گرگان با ۴۰۶ هزار و ۱۴ اقامت، گالیکش با ۱۹۱ هزار و ۱۲ اقامت و علی آباد کتول  با ۱۴۵ هزار و ۱۴۶ اقامت سه شهرستانی هستند که در استان بیشترین میزان اقامت را از ۲۷ اسفندماه ۹۷ الی ۱۶ فروردین ماه سال جاری در کل استان به خود اختصاص دادند.

وی اضافه کرد:گنبدکاووس ۹۸هزار و ۹۱۹ مورد و آزادشهر ۳۹ هزار و ۵۸۶ مورد اقامت را از ۲۷ اسفندماه ۹۷ الی ۱۶ فروردین ماه سال جاری به خود اختصاص دادند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :