میقانی مدیرکل راهدای و حمل و نقل جاده ای گلستان اظهار داشت: محور علی آبادکتول و برخی شهرستان ها، رانش ها و ریزش های زیادی را شاهد بودیم/ درحال ایمن سازی این مسیرها هستیم.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: مهدی میقانی مدیرکل راهدای و حمل و نقل جاده ای گلستان درباره آخرین وضعیت راه های استان گلستان،اظهار کرد: در حال حاضر محور سه راهی یساقی به سمت بندر ترکمن و گمیشان به آق قلا به دلیل آبگرفتگی مسدود است.

وی افزود:  محور آق قلا به گمیشان سه بریدگی داشت که دو بردیدگی آن را پل زدیم و سومین بریدگی هم توسط سپاه پاسداران پل بیلی استقرار پیدا خواهد کرد تا فردا ظهر این محور باز می شود.

مدیرکل راهدای و حمل و نقل جاده ای گلستان تصریح کرد:در محور آق قلا به اینجه برون با توجه به کانالی که  برای عبور آب و کم کردن ورودی آب به آق قلا توسط راهداران و امورآب و فاضلاب زده شد، ان شاالله بتوانیم بزودی  این محور را لوله گذاری کرده و برای عبور ماشین آلات آماده کنیم.

میقانی با اشاره به مشکلات متفاوت درمناطق کوهستانی بیان کرد: در محورخوش ییلاق، شهرستان گالیکش، مینودشت و علی آبادکتول رانش ها و ریزش های زیادی را شاهد هستیم به محض کسب حداقل ایمنی با تخصیص و ابلاغ اعتبارات  این مسیر ها را به شرایط ایمن برمی گردانیم.

مدیرکل راهدای و حمل و نقل جاده ای گلستان با شاره به میزان خسارت وارده حوادث طبیعی اخیر به راه های استان گفت: تاکنون ۲۶۷ میلیارد تومان برآورد خسارت به راه های استان است./گلستان ما

این خبر را به اشتراک بگذارید :