سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان از دستگیری متهم و اعتراف وی به ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان علی آبادکتول خبر داد.

به گزارش پروه حوادث کمالن نیوز:سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان گلستاهن در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی علی آبادکتول پس از مدتی کار اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق به شناسایی یکی از کلاهبرداران حرفه ای در سطح شهرستان شدند.

وی تصریح کرد: متهم که از مجرمان سابقه دار می باشد، خود را نماینده قانونی رفع توقیف خودروهای لیزینگی سبک و سنگین معرفی کرده و با جلب اعتماد مال باختگان، مبالغ هنگفتی بین ۳ الی ۳۰ میلیون تومان به منظور رفع توقیف خودرو از آنان دریافت می کرد

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه اقدامات مجرمانه متهم موجب نارضایتی تعدادی از شهروندان شده بود، بیان کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس و طی هماهنگی با مقام قضائی، متهم در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی منتقل شد.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه جرمی شد که پس از مواجهه با مستندات غیر قابل انکار پلیس، چاره ای جز اعتراف نداشته و به ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان اقرار کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، گفت: شهروندان هشدار های پلیس را جدی گرفته و در مواجهه با افراد مشکوک قبل از هر اقدامی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :