جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به ۲۰ فقره انواع سرقت در شهرستان علی آبادکتول خبر داد.

به گزارش گروه حوادث کمالان نیوز: سرهنگ مسعود فروزان جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره انواع سرقت در علی آبادکتول، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و بررسی شیوه سرقت ها به سرنخ هایی از یک سارق سابقه دار رسیده و سرانجام با تحقیقات تکمیلی موفق به شناسایی مخفیگاه وی شدند.

سرهنگ فروزان تصریح کرد: پس از اطمینان از حضور متهم، طی هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی، سارق سابقه دار دستگیر و برای انجام تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان در ادامه گفت: متهم پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار پلیس لب به اعتراف گشود و به ۲۰ فقره انواع سرقت در شهرستان علی آبادکتول اقرار کرد.

سرهنگ فروزان با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان با مشاهده افراد مشکوک در اسرع وقت مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده و از این طریق پلیس را در تامین امنیت پایدار یاری دهند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :