امام جمعه اهل سنت شهرستان آق‌قلا در گفتگو با خبرنگار کمالان نیوز اظهارداشت:انتصاب سرپرست جدید هلال احمر آق قلا از روی عصبانیت بوده است/آقای رضاپور رئیس قبلی هلال احمر آق قلا زحمات بسیاری کشیده و مورد رضایت ما بوده است.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: عبدالرزاق آخوند رهبر امام جمعه اهل سنت شهرستان آق‌قلا در گفتگو با خبرنگار کمالان نیوز در خصوص جابجایی های اخیر در هلال احمر این شهرستان گفت: بنده از جابجایی اخیر رئیس هلال احمر شهرستان آق قلا دلخور و ناراضی هستم.

وی افزود: آقای رضاپور یکی از نیروهای فعال، همیشه در صحنه این شهرستان بوده که بنده به عینه در سیل اخیر که دو متر آب در سطح شهرستان بوده مدیریت و خدمات بسیاری داشتته است.

امام جمعه اهل سنت شهرستان آق‌قلا متذکر شد:نظر بنده در مورد آقای رضاپور مثبت بوده زیرا ایشان جوانی فعال بوده است و با این جابجایی زحماتی که ایشان در شهرستان آق قلا کشیده، هدر رفته است.

آخوند رهبر بیان داشت:آقای جواد رضاپور همیشه در دسترس بوده و در مواقع حضور مسئولین کشوری همیشه پای کار بوده و همکاری بسیاری داشته است.

وی تاکید کرد:در انتصاب مسئول جدید هلال احمر شهرستان آق قلا هیچگونه مشورتی با علما این منطقه نشده و این انتصاب را بر مبنای عصبانیت و تعصب صورت گرفته و انتصابی کارشناسی نبوده است.

لازم به ذکر است مراسم معارفه آقای حسن پاک نیا سرپرست جدید هلال احمر شهرستان آق قلا در سکوت خبری و بدون حضور نماینده ای از فرمانداری و شورای اجرایی آق قلا برگزار شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :