رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول از اختصاص بیش از ۳۴ میلیارد ریال اعتبار وام دانشجویی در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی کمالان نیوز:علی ترشیزی رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی علی‌آباد کتول در مورد پرداخت وام‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول اظهار کرد: ایجاد زمینه مناسب برای رشد استعدادها و کمک به وضع تحصیلی دانشجویان مستعد و کم‌بضاعت از وظایف واحدهای دانشگاهی است.

وی افزود: افزایش میزان اعتبار وام شهریه دانشجویان در سال تحصیلی جدید و شرایط ویژه قسط‌بندی کل شهریه (ثابت و متغیر) برای دانشجویان بدون آزمون تا مقطع کارشناسی در هر ترم، نقطه عطفی در تأمین بخشی از هزینه‌های دانشجویان شاغل به تحصیل است و هیچ دانشجویی به خاطر مشکل شهریه از ادامه تحصیل باز نخواهد ماند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان این واحد دانشگاهی با تأکید بر این مطلب که صندوق رفاه دانشجویان در سال تحصیلی گذشته بیش از ۳۴ میلیارد ریال تسهیلات در قالب انواع وام‌های دانشجویی اعم از وام قرض‌الحسنه شهریه، تحصیلی، مسکن، ازدواج دانشجویی و وام ضروری در اختیار هزار و ۶۸۸ نفر از دانشجویان قرار داده، افزود: مبلغ تخصیص‌یافته به وام شهریه بر اساس میزان شهریه و آمار دانشجویان مشغول به تحصیل است. 

ترشیزی ادامه داد: وام‌های شهریه برای هر دانشجو به میزان علی‌الحساب شهریه متغیر پرداخت می‌شود و در صورتی‌که واریز شهریه ثابت قبل از تحویل مدارک وام به صندوق رفاه دانشجویان صورت پذیرد، برای دانشجویان تا مقطع کارشناسی ارشد تا سقف ۱۰ میلیون ریال در هر ترم و در مقطع دکتری تا سقف ۳۰ میلیون ریال در هر ترم و در ترم‌های اخذ پایان‌نامه مبلغ وام به دو برابر یعنی به ترتیب ۲۰ میلیون ریال در مقطع ارشد و ۶۰ میلیون ریال در مقطع دکتری افزایش می‌یابد.

وی از تمام متقاضیان وام خواست با مراجعه به وب‌سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول به آدرس www.aliabadiau.ac.ir نسبت به دریافت فرم‌های ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر اقدام کنند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد با اعلام آمادگی از ارائه هرگونه خدمات به دانشجویان با رعایت ضوابط اظهار کرد: به ۱۰۰ درصد درخواست متقاضیان دانشجو در این واحد دانشگاهی وام پرداخت‌ شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :