سرهنگ دوم‌ پاسدار زمانی فرمانده سپاه علی آبادکتول اظهار داشت:قرارگاه “پیشرفت و آبادانی” در دهستان زرین گل با ۲۱ پروژه در حال فعالیت است.

به گزارش گروه اجتماعی،سیاسی کمالان نیوز:سرهنگ دوم پاسدار مجید زمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان علی آبادکتول در سومین جلسه شورای اداری شهرستان علی آبادکتول گفت:بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نخست وزیر ژاپن مصداق عینی شاخص های مدیر ارزشی و دینی از منظر امام علی علیه السلام بود.

وی ادامه داد:طرح “جهاد همبستگی ملی” “هر مسجد؛ یک خانه” “هر صنف؛ یک کالا” برای کمک به هم وطنان سیل زده پیگیری و در حال انجام است.

فرمانده سپاه علی آبادکتول تاکید کرد:قرارگاه “پیشرفت و آبادانی” در دهستان زرین گل با ۲۱ پروژه در حال انجام است که نیمی از پروژه ها افتتاح و بقیه در حال اجراست.

زمانی بیان داشت:پروژه های ؛ آب رسانی، احداث مدرسه، احداث و بازسازی کانال و جدول و ایجاد زیرساخت های عمرانی در روستاها از جمله پروژه های در حال اجرا از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی است.

این مقام مسئول متذکر شد:پروژه هایی های محرومیت زدایی دارای سه ضلع “مردم”، “دستگاههای اجرایی” و “قرارگاه پیشرفت و آبادانی” است.

وی در پایان خاطر‌نشان کرد:از امروز سرهنگ پاسدار علی اکبر سنگدوینی به عنوان جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان علی آبادکتول و حجت الله باباکردی به عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج اداری، کارگری و اصناف فعالیت خواهند کرد و از خدمات جناب آقای علی زنگانه در حوزه بسیج اداری، کارگری و اصناف تقدیر و تشکر دارم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :