مدیرکل بنیاد استان گلستان در علی آبادکتول اظهار داشت: خدمت خالصانه به جامعه ایثارگری بهترین راه ادای دین به این عزیزان و تداوم مشی شهداست.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: اسرافیل وزیری در حاشیه دیدار با جانبازان ۷۰ درصد «یحیی اسفندیاری و حسن بابا کردی» به همراه عباس مزرعه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان علی آبادکتول ضمن تأکید بر ضرورت ادامه راه شهیدان و جانبازان دوران انقلاب و دفاع مقدس از سوی همه اقشار جامعه به‌ویژه مسئولان، گفت: بهترین مسیر برای ادامه دادن راه این عزیزان، خدمت درست و بدون منت به خانواده شهدا، ایثارگران و دیگر اقشار مردم است.

وزیری بابیان اینکه شهدا دین بزرگی بر گردن ملت ایران دارند، گفت: بقاء و تداوم انقلاب ما به برکت خون شهیدان و ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

این مقام مسئول ابراز داشت: خانواده معظم شاهد و ایثارگران باوجود همه مسائل و مشکلات، همچنان محکم و استوار از انقلاب و آرمان‌های آن در برابر توطئه‌های دشمنان پاسداری می‌کنند.

وی بابیان اینکه اقشار مختلف جامعه قدردان ایثار و ازخودگذشتگی این عزیزان هستند گفت: در پرتو این نگاه است که خداوند متعال همواره پشتیبان انقلاب اسلامی است

مدیرکل بنیاد گلستان گفت: امروز خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند و دیدار و تکریم این عزیزان کمترین وظیفه مسئولان و مردم است.

وی اظهار کرد: جوانان مؤمن و متعهد با الگو گرفتن از یادگاران دوران دفاع مقدس در جهت اعتلای ایران اسلامی باهمت و تلاش مضاعف خود توانسته‌اند ضمن جبران خرابی‌های دوران جنگ تحمیلی، کشور را در عرصه‌های علمی و فن‌آوری در جایگاه ممتاز جهانی قرار دهند.

در این دیدار با جانبازان ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس «یحیی اسفندیاری و حسن بابا کردی» و خانواده‌های آنان به‌عنوان اسوه‌های صبر، ایثار و مقاومت با اهدای یک جلد کلام‌الله مجید تجلیل کرد.

یحیی اسفندیاری متولد ۴ فروردین‌ماه ۴۷ شهرستان علی‌آباد است که در ۶ فروردین ۶۷ منطقه شلمچه براثر ترکش به درجه جانبازی نائل آمد.

حس بابا کردی متولد ۱ اردیبهشت‌ماه ۳۵ شهرستان علی‌آباد کتول است که در ۱۷ مردادماه ۶۴ در منطقه حور العظیم براثر ترکش به درجه جانبازی نائل آمد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :