فرماندار علی آبادکتول در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان اظهار داشت : ۲۰درصد افزایش اعتبار تملک و دارایی این شهرستان نسبت به سال گذشته/از برخی بی مهری ها به شما خبرنگاران آگاهم

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز:حسن هدایتی کتولی فرماندارعلی آبادکتول در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان به مناسبت هفته خبرنگار روز دوشنبه ۱۴ مردادگفت: شما خبرنگاران قلب تپنده و آگاه سازان جامعه می باشید.

وی افزود:کمبود هایی که در حوزه خبری بوده،اما متانت و بردباری شما اهالی رسانه باعث عدم اطلاع رسانی شفاف نشده است‌.

نماینده عالی دولت در علی آبادکتول متذکر شد:گاها بی مهری هایی که به شما می شود آگاه هستم اما شما برای کشور یک محور و جایگاه اعتماد هستید و به جامعه آگاهی می دهید و در برقراری نظم و امنیت ، آرامش در کشور شما نقش بسزایی دارید.

هدایتی کتولی بیان داشت:یکی از وظایف خبرنگاران دفاع دستاوردهای انقلاب اسلامی است که این وظیفه را به خوبی ایفا می کنید و قابل ستایش است.

وی تصریح کرد:هیچ مسیری جز مسیر وحدت، همراهی ،همبستگی،مهمتر وجود ندارد و باید در جهت تقویت مردم به نظام بیشتر تلاش کنیم.

فرماندار علی آبادکتول گفت:آرامشی که در کشور حکم فرماست قطعا با همراهی شما بوده است کمتر خبری کار شده که مشکل زا باشد.

این مقام مسئول تاکید کرد:حضور شما در جلسات شهرستان به مسئولین ما یک تلنگری خواهد بود و انتظار داریم شما خبرنگاران در جلسات مختلف شهرستان حضور پررنگی داشته باشید.

هدایتی کتولی اذعان داشت:احداث پارک بانوان در سال گذشته در برنامه کمیته بانوان بوده و مکان هایی را نیز مشخص کردیم که با مقاومت هایی روبرو شد و در صدد آن هستیم یک مکان مناسب را جهت رفاه بانوان مشخص کنیم.

وی افزود: از ۴ الی ۵ ماه قبل سهمیه آرد کل استان بالغ بر ۵درصد کم شده که تاحدودی مشکل برای مردم به وجود آورد که خوشبختانه چند وقتی است که مشکل برطرف شده و دستور کار ما این است که این مشکل را به طور کامل برطرف کنیم. 

فرماندار علی آبادکتول خاطرنشان کرد:تعامل دستگاه ها با خبرنگاران باید یک اصل برای مدیران باشد و باید از پتاتسیل های این حوزه به نحوه احسن استفاده شود.

وی یاد آور شد:در اعتبارات تملک و دارایی به حوزه اشتغال و توسعه کشاورزی توجه ویژه ای شده که بیش از ۷ میلیارد به این بخش ها اختصاص داده شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان علی آبادکتول تاکید کرد:در سال گذشته بیش از ۲۶ میلیارد اعتبارات تملک و دارایی شهرستان بوده که از این مقدار ۳۰درصد آن تخصیص یافت.

وی ادامه داد:در سال ۹۸ اعتبارات تملک و دارایی شهرستان بیش از ۳۱ میلیارد می باشد که در تلاشیم بیشترین رقم را به شهرستان تخصیص دهیم.

حسن هدایتی کتولی در خاتمه اظهارداشت؛نگاه ما در تقسیم اعتبارات تملک و دارایی بیشتر مختص به پروژه هایی که مطالبات معوق و دیون و در مرحله بعد به پروژه هایی که پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد به بالا هستند و در وهله بعدی به پروژه های حوادثی ما اعم از سیل ،زلزله و … که بیشتر جنبه پیشگیرانه است پرداختیم تا به هنگام حوادث آسیب ها کمتر شود.

 

در پایان حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول به رسم یادبود به مناسبت هفته خبرنگار از خبرنگاران فعال شهرستان علی آبادکتول تجلیل به عمل آورد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :