کوتاهی جهاد کشاورزی در تهیه مرغ در شهرستان علی آبادکتول مردم را با مشکل کمبود اساسی مرغ روبرو کرده است.

به گزارش گروه اقتصادی کمالان نیوز:به دلیل اعتراضاتی که مردم شهرستان علی آبادکتول بابت عدم فروش مرغ دولتی در روزپنجشنبه ۱۷ مرداد ۹۸ در بازار به سایت خبری کمالان نیوز داشته اند، خبرنگار کمالان نیوز گفتگویی با دکتر ابوالفضل اسفندیاری رئیس اداره صنعت ،معدن و تجارت علی آبادکتول کرد و پیگیر این موضوع شد.

اسفندیاری در این باره گفت: وظیفه صنعت و معدن، توزیع و نظارت بر بازار است و تهیه و تامین آن(مرغ) با جهاد کشاورزی می باشد و از آنجایی که جهاد کشاورزی مرغ مورد نیاز را در اختیار بازار قرار نداده امروز در شهرستان با مشکل مرغ دولتی روبرو بودیم.

وی ادامه داد: طبق روال روزانه در استان بالغ بر ۸۰ تن مرغ مصرفی به بازار روانه می‌ شود که روزپنجشنبه۱۷ مرداد ۳۵ تن به بازار ارسال شد که سهم شهرستان علی آبادکتول در این باره #صِفر تن بوده است.

این مقام مسئول بیان داشت:علت این موضوع در اختیار گذاشتن مرغ مصرفی توسط مرغداران شهرستان بوده و جهاد کشاورزی می بایست مرغ مصرفی را در اختیار بازار قرار میداد تا اداره صنعت و معدن جهت نظارت و توزیع اقدام کند‌.

دکتر اسفندیاری در پایان گفت: قطعا بر مبنای وظیفه کاری این مورد را در اسرع وقت پیگیری می کنیم تا دست کسانی که عدما در این باره سنگ اندازی می کنند کوتاه شود تا دیگر مردم در این خصوص با مشکلی روبرو نشوند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :