عباس مزرعی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان علی آبادکتول اظهارداشت:آزادگان پیام امام راحل را به جهانیان رساندند.

به گزارش گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز :عباس مزرعی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان علی‌آباد کتول در همایش تجلیل از آزادگان به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: آزادگان پس از گذشت دوران باافتخار آزادگی و اسارت، سرافرازانه به میهن اسلامی آمدند و امروز نیز پس از گذشت بیش از سه دهه، حضور آزادگان افتخار ایران است.

 رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران علی‌آباد کتول اظهار داشت؛ آزادگان سرافراز با همه سختی‌ها و مشکلاتی که در اسارت داشتند و جنایات و شکنجه‌های رژیم بعثی هیچ‌گاه روح و اندیشه بلندشان تسخیر نشد و با رفتار و اعتقادشان پیام امام راحل را به جهانیان رساندند

وی متذکر شد: آزادگان ذخیره‌های پایان‌ناپذیر انقلاب اسلامی هستند که با صبر، استقامت و ایثارگری در اردوگاه‌های عراق موجب عزت، اقتدار و سرافرازی انقلاب اسلامی و امام (ره) شدند.

مزرعی ادامه داد: دلاوری‌ها و پایداری‌های راسخ آزادگان و بسیجیان در ایام دفاع مقدس امروز به‌عنوان برگ زرین در تاریخ نظام اسلامی درخشیده و مایه آبروی ایرانیان است.

وی بیان داشت: آزادگان دلاور و سرافراز با الهام از مکتب انسان‌ساز اسلام و با درس گرفتن از زندگی ائمه اطهار (ع) دوران دشوار اسارت را پشت سرنهاده و باافتخار به ایران اسلامی بازگشتند.

لازم به ذکر است شهرستان علی‌آباد کتول دارای ۱۰۴ آزاده سرفراز می‌باشد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :