تعطیلی شرکت شیر پگاه گلستان در شهر مزرعه کتول و سردرگمی دامداران منطقه جهت تحویل شیر

به گزارش گروه اقتصادی کمالان نیوز: شرکت شیر پگاه گلستان در شهر مزرعه کتول در اول مهر ۹۸ بنا به دلایلی تعطیل و از مدار فعالیت خارج شد که با تعطیلی این شرکت حدود ۵ نفر بصورت مستقیم و سردرگمی حدود ۴۰ تا دامدار و پرسنل مجموعه که روزانه محصولات دامی خود را تحویل این شرکت می دادند بیکار شدند و بصورت ناگهانی تعطیلی این مرکز باعث شد دامداران این قشر زحمت کش جامعه جهت فروش شیر خود سرگردان و مقدار زیادی هم از شیر این عزیزان بعلت تعطیلی فاسد دور ریخته شود و باعث متضرر شدن آنان نیز شده است.

خبر ها حاکی از این دارد که دامداران منطقه قصد دارند در روزهای آینده جهت اعتراض نزد مدیر کل جهاد کشاورزی استان که اهل شهر مزرعه کتول هست برسند.

گفته می شود علت تعطیلی این واحد ،سومدیریت عنوان شده،سومدیریتی که سردرگمی بالغ ۴۰ دامدار علی آبادکتول،بخش کمالان ،شهر مزرعه و سنگدوین را در پی داشت.

حال باید منتظر بود دید که حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول به عنوان مدیر ارشد اجرایی شهرستان علی آبادکتول و مختار مهاجر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان جهت احقاق حق این قشر زحمت کش و پرسنل از کار‌ بیکار شده این شرکت چه تدابیری می اندیشند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :