عدم روشنایی پل روگذر کمربندی علی آبادکتول به مزرعه کتول مشکلاتی برای مردم ایجاد کرد/آقایان مسئول آیا اهداف سیاسی تان مهم است یا جان مردم؟

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: چند سالی است یکی از مسائل مهمی که برای مردم به ویژه ساکنین شهر مزرعه کتول و سنگدوین و حدود ۲۰ روستای پایین دست شهر علی آبادکتول تبدیل به یک دغدغه بزرگ شده است، نبود روشنایی پل کمربندی علی آبادکتول به مزرعه کتول است.

اکنون بیش از گذشت ۳ سال است که از افتتاح این پل می گذرد اما هنوز از حداقل روشنایی برخوردار نیست.

این بی توجهی سبب گشته تا در این چند سال شاهد تصادفات، ناامنی و درگیری و حتی سرقت از مردم باشیم.

این درصورتی است که در همان زمان احداث پل عده ای از کارشناسان معتقد به این نوع سازه نبودند و علت عدم احداث طرح اولیه میدان را که به جای پل بود را دلایل سیاسی می دانند.

مردم از بی مهری ها نسبت به خود دیگر خسته اند ،گویا اهداف سیاسی برای برخی ها مهم تر از جان مردم است!

 وقتی فردی همراه خانواده اش همراه هر وسیله نقلیه ای از روی این پل عبور می کند، بدلیل نبود روشنایی و عدم امکان دید مناسب ممکن است برایش مشکلاتی مثل تصادفات جانی رخ دهد.

چه کسانی باید پاسخگوی خانواده های داغدار این عزیزان باشد؟!

آنقدر فضا تاریک است که گاها افرادی برای زورگویی و آزار دادن مردم در تاریکی کمین می زنند.

آیا نباید اداره کل راه و شهرسازی،  مدیریت اداره برق شهرستان و نهایتا نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان و فرماندار این شهرستان کمی به وظایف خود توجه داشته باشند؟!

تاسف انگیز است که مشکل به این بزرگی از سوی افراد مدعی بعضا ملی! آتقدر کوچک شمرده می شود گویی کسی بفکر مشکلات مردم نیست!

 آیا زمان آن نرسیده است که از اتاق کار و افکار خودتان کمی بیرون بیایید، در دسترس مردم باشید، به مشکلات و دردهای جامعه رسیدگی کنید؟!

آیا این مردم تنها وسیله ای برای تحقق اهداف های سیاسی شما شده اند؟!

آیا زمان آن فرا نرسیده است چشم هایتان را بر روی حقایق و واقعیت های جامعه باز کنید؟! 

شما انتخاب شده اید که آن چیزی که ما نمی بینیم را شما متوجه شوید و درمانش کنید، اما جایی که مردم هم متوجه می شوند متاسفانه نه در دسترس هستید و نه وقتی به شما منعکس می شود، به وظایفتان عمل می کنید!

پایگاه خبری کمالان نیوز امیدوار است دیگر  شاهد بیان جملاتی از قبیل که بودجه نیست، در محدوده نیست، نامه زدیم، منتظر پاسخش هستیم،نباشیم و به این موضوع رسیدگی شود.!

 باید برای هر مشکلی راه حلی بیابیم، نه اینکه از دل هر راه حلی مشکلی درست کنیم، به همین جهت از تمام مسئولان محترم انتظار داریم، به این مهم رسیدگی کنند تا دیگر شاهد معظلات جدی در منطقه کتول نباشیم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :