طیبی مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان اظهار داشت:یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هر ساله ورزش گلستان میزبانی از تورنمنت‌های بین المللی است/علی آبادکتول مهد کاراته استان است.

به گزارش گروه ورزشی کمالان نیوز:بهمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان در این باره گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هر ساله ورزش گلستان میزبانی از تورنمنت‌های بین المللی است و سعی ما برگزاری رقابت‌ها در رشته‌های مختلف ورزشی است.

وی در خصوص انتخاب شهرستان علی آباد کتول به عنوان میزبان نخستین دوره مسابقات بین المللی کاراته گلستان کاپ بیان کرد: در میزبانی از تورنمنت‌های بین المللی سعی کرده‌ایم تمامی شهرستان‌های استان را درگیر کنیم و علی آباد کتول هم مهد کاراته استان است.

طیبی افزود: نخستین دوره مسابقات بین المللی کاراته با عنوان گلستان کاپ، ۹ و ۱۰ آبان در سالن ورزشی دانشگاه آزاد شهرستان علی آباد کتول برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: تور جهانی والیبال ساحلی در بندرترکمن و مسابقات اسکواش غرب آسیا در گرگان برگزار شد و به احتمال زیاد مسابقات سپک تاکرا قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا هم بهمن ماه به میزبانی گنبد کاووس برگزار خواهد شد.

به گفته وی، برای برگزاری مسابقات بین المللی کشتی گورش هم با فدراسیون ورزش روستایی نشستی خواهیم داشت تا در صورت حضور تیم‌های مطرح و با کیفیت این رقابت‌ها را در گنبد کاووس برگزار کنیم./مهر

این خبر را به اشتراک بگذارید :