رحمت الله نوروزی نماینده سابق مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در دوره نهم مجلس :هیچ تراکنش، منفعت مالی در موسسه فرشتگان نداشته ام / از مراجع قضایی می خواهم با دقت این پرونده را بررسی کنند و با خاطیان برخورد نمایند.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس نهم گفت: از مراجع قضایی و سیستم های امنیتی و نظارتی در فضای مجازی اولا می خواهم بحث پرونده موسسه فرشتگان را به دقت بررسی کنند و ثانیا با اینگونه بداخلاقی ها مقابله کنند.

به گزارش گروه سیاسی کمالان نیوز :در پی انتشار خبری تحت عنوان ” احمد توکلی خطاب به رئیسی: مجرمان یقه‌سفید و مسئولان وقت بانک مرکزی را محاکمه کنید” در سایت الف متعلق به احمد توکلی نماینده سابق مجلس و رئیس هیئت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت و بازتاب آن در برخی رسانه های معاند ، نماینده سابق علی آباد کتول در گفت و گو با این پایگاه خبری واکنش نشان داد.

رحمت الله نوروزی اظهار داشت: در دوره نهم قرار بود، مجوز یک شرکت عام المنفعه توسط برخی از نمایندگان اخذ گردد که این کار در همان مراحل ابتدایی ابتر شد و هیچگونه تخلف مالی از طرف اینجانب صورت نگرفت. پس از بررسی جوانب و شرایط کار و شبهه انگیز بودن آن، بلافاصله مکاتبات لازم برای انصراف را انجام دادم. مستندات مربوطه موجود و قابل بررسی هستند.

وی ادامه داد: درج این مطلب در روزهای اخیر و در آستانه انتخابات باعث هجمه سنگین شایعات در فضای مجازی علیه بنده شد که ناجوانمردانه بود. پیش بینی می کردیم، برخی افراد که کارنامه ی قابل دفاعی در برابر مردم شریف حوزه انتخابیه خود ندارند و در ماه های اخیر شائبه ی تخلفات مالی گسترده داشته اند، از فرصت استفاده کرده و ناکارآمدی و نادرستی خودشان را پشت این شایعه پراکنی ها پنهان نمایند.

نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس نهم یادآور شد: طبق احادیث و روایات آبروی مومن از آبروی کعبه بالاتر است و من تعجب می کنم که چرا برخی ها به همین راحتی اینگونه مسائل را در فضای مجازی و برخی رسانه ها دنبال می کنند، البته از رسانه های معاند که به دنبال فاسد خواندن نظام هستند انتظاری نیست اما چرا رسانه های داخلی به اینگونه بداخلاقی ها دامن می زنند. برای احقاق حق خود در برابر این ظلم ناجوانمردانه قعطا از عاملان این شایعه پراکنی ها شکایت و پیگیری قضایی خواهم نمود و نتایج را به اطلاع عموم مردم شریف خواهم رساند.

نوروزی در پایان متذکر شد: از مراجع قضایی و سیستم های امنیتی و نظارتی در فضای مجازی اولا می خواهم که این پرونده را به دقت بررسی کنند چون هیچ تخلف مالی صورت نگرفته و ثانیا با اینگونه بداخلاقی ها مقابله کنند و با شناسایی و رسوا کردن خائنان به نظام و پل ارتباطی با رسانه های معاند، نگذارند فضای کشور در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب و انتخابات مجلس که فصل شکوه و عظمت انقلاب و شادی مردم است به فضای یاس و ناامیدی تبدیل شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید :