اسکندری مدیرکل کمیته امداد استان گلستان:تاجران تهرانی حمایت ۴۷۵ فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان را برعهده گرفتند.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان در این باره گفت: پنج حامی تهرانی  با پرداخت سرانه ۵۰ هزار تومان برای هر یک از ۴۷۵ یتیم گلستانی سالانه ۲۸۵ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک می کنند.

اسکندری عنوان کرد: این نهاد به‌تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی نیاز همه مددجویان باشد،از این رو با اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین در نظر دارد با مشارکت خیران نیکوکار ، اقدامی خداپسندانه برای رفع نیاز محرومان و خدمت‌رسانی هر چه‌بهتر به نیازمندان واقعی ارائه دهد.

وی با اشاره به اینکه این کمک‌ها برای معیشت، تحصیل،درمان،مسکن و دیگر نیازهای ایتام هزینه می‌شود، تصریح کرد: بسترهای الکترونیکی برای پرداخت آسان تر کمک های نقدی به ایتام و فرزندان محسنین گلستانی و همچنین نام نویسی حامیان در سایت اکرام ایتام و محسنین به نشانی EKRAM.EMDAD.IR برای  پرداخت کمک های نقدی آنها فراهم ‌شده است .

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: تعداد ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد این استان ۹۲۲۲ نفر است که ۴۵۷۴ نفر از این تعداد فرزندان یتیم و ۴۶۴۸ نفر نیز محسنین هستند.

گفتنی است اسکندر اسکندری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان، اهل شهر فاضل آباد بخش کمالان می باشد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :