فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: هوشمندی ملت شریف ایران نشان از عمق والای بصیرت و روحیه اعتقادی آنهاست.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: حسین معروفی در مراسم آغاز رزمایش مدافعان حریم ولایت گردان های بیت المقدس سپاه بندرترکمن گفت: شرایط امروز کشور ما اوج عزت انقلاب اسلامی و اوج بزرگی مردم ایران است و ما به برکت اسلام و انقلاب صاحب جایگاه بالا در دنیا هستیم.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران بر پایه اسلام ناب محمدی الگویی ماندگار برای ملت های آزادیخواه شده که قابلیت های منحصر به فردی دارد.

معروفی ضمن اشاره به مولفه های قدرت مردم ایران اسلامی تاکید کرد: اولین مولفه این دیار اسلامی هوشمندی ملت بزرگ ما است که با هر قوم و مذهب و گرایش سیاسی، دشمنان را همیشه نگران و مضطرب کرده اند.

وی افزود: این هوشمندی ملت نجیب و شریف ما نشان از عمق والای بصیرت و روحیه اعتقادی آنها دارد و همه ما باید به داشتن چنین مردمی افتخار کنیم.

معروفی بیان کرد: مولفه دوم این مردم گذشت و ایثارگری است که علت آن را باید در نجابت ملت جستجو کرد و حماسه آفرینی مردم در سیل ابتدای سال منطقه بر اساس همین مولفه اتفاق افتاد.

وی تاکید کرد: مولفه سوم ما نیروهای مسلح مقتدر ما هستند که با فرماندهی حکیمی عارف و با بینش ، جان بر کفان این ملت اند.

معروفی افزود: امروز ارتش انقلابی، سپاه مقتدر، پلیس خدمتگذار و مرزبانان این مرز و بوم با فرماندهی امام خامنه ای (مدظله العالی) همگی با هدف نوکری مردم فعالیت می کنند.

وی گفت: ارتقا چشمگیر قدرت علمی مردم در طول دوران انقلاب، توسعه مراکز آموزشی و حوزه های علمیه از دیگر مولفه های این مردم است و مردم این دیار طی این چهار دهه با رشد چشمگیری در حوزه علم و فناوری مواجه شده اند.

این مقام مسئول افزود: دیگر مولفه این مردم ولایت، رهبری و مدیریت حکیمانه امام جامعه است که در منطقه غرب آسیا برای ما عزت آفرین شده است.

معروفی خاطر نشان کرد: اندیشمندان غربی خود اعتراف می کنند در ایران با یک ابرحریف مواجه هستند که با سخنرانی یک ساعته همه راهبرد و نقشه را خنثی می کند و ملت ایران به زیبایی از این رهبر اطاعت می کند./مهر

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :