کارشناس مسائل سیاسی گفت: ما صرفا انقلاب نکردیم تا انقلاب اسلامی را تشکیل دهیم، بلکه به این جهت بوده تا تمدن اسلامی را به جهان صادر کرده و زمینه ظهور حضرت حجت را فراهم کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی کمالان نیوز: مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همت مدیریت مدرسه علمیه خاتم الاوصیاء(عج) شهرفاضل آباد، با حضور سرهنگ علی سلیماندوست برگزار شد.

سرهنگ سلیماندوست در این مراسم بیان کرد: سردار سلیمانی فقط قهرمان جنگی نبود بلکه او به عنوان یک شخصیت فرهنگی، با کار فرهنگی توانست کشورهای افغانستان و پاکستان و ازبکستان و… را با هم متحد کند.

وی افزود: سردار سلیمانی مرز وحدت بین اقوام و ادیان آسمانی بود و با استراتژی و سیاست هایی خود سبب وحدت منطقه شد.

کارشناس مسائل سیاسی با بیان این که شهید سلیمانی همیشه با همراه بودن ولایت، خود را سرباز ولایت فقیه و وطن معرفی می کرد، افزود: از دیگر شاخصه های شخصیت سردار سلیمانی، دشمن شناسی آگاهانه و انجام وظیفه مناسب در هنگام برخورد با دشمن است.

سرهنگ سلیماندوست خاطرنشان کرد: در زمانی که عده ای بر دشمن بد عهد و بی رحم امید بسته بودند، سردار سلیمانی مالک اشتر گونه با مقاومت و ایستادگی به دفاع از ولی فقیه و مملکت خود پرداخت.

وی با استناد به سخنان مقام معظم رهبری مدظله العالی بیان کرد: ما صرفا انقلاب نکردیم تا انقلاب اسلامی را تشکیل دهیم، بلکه به این جهت بوده تا تمدن اسلامی را به جهان صادر کرده و زمینه ظهور حضرت حجت را فراهم کنیم، اقدامات حاج قاسم سلیمانی آماده سازی و مهیا کردن زمینه های ظهور بوده است.

کارشناس سیاسی در پایان با بیان این که ان شاءالله شهادت سردار سلیمانی مبدا ظهور خواهد شد اذعان کرد: غفلت سبب ضربه وارد شدن به کشور می شود، پس باید با آگاهی و بصیرت، در صحنه های سیاسی وارد شویم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :