فرماندار علی آبادکتول : بیش از ۶۵۰ برنامه در حوزه های عمرانی ،فرهنگی ،اجتماعی،اقتصادی،هنری و ورزشی در دهه فجر در سطح این شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان به مناسبت دهه فجر گفت: همایش بزرگ استانی با موضوع نقش زنان اسلامی و همایش سبک و سیره حضرت فاطمه(س) را در ایام دهه فجر برگزار خواهیم کرد.

وی افزود:در بخش پروژه های عمرانی و بخش تولیدی مجموعا ۱۱۴ پروژه عمرانی و طرح های تولیدی در سطح شهرستان با اعتباری بالغ بر ۶۷۲میلیارد ریال خواهیم داشت.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان علی آبادکتول بیان داشت: در حوزه عمرانی و طرح های تولیدی در بخش پروژه های قابل افتتاح ۹۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۲ میلیارد در نظر گرفته شد.

هدایتی کتولی اذعان داشت: از این بین ۲۳ پروژه کلنگ زنی در حوزه عمرانی و طرح های تولیدی در سطح شهرستان داریم که اعتباری بالغ بر ۱۴۵ میلیارد ریال می باشد که خانوار بهره مند آن بالغ بر ۳۳ هزار و ۸۳۷ نفر و قابلیت اشتغال زایی آن ۱۴۱ نفر می باشد که این پروژه ها سهم ۲۳ دستگاه اجرایی ما در شهرستان است.

 

فرماندار علی آبادکتول تصرح کرد: از مهمترین پروژه های شهرستان علی آبادکتول در دهه فجر می توان از افتتاح شبکه گازرسانی به سه روستای کوهستانی در دهنه محمدآبادکتول(روستاهای گنو،چه جا و وسیع سر) ،پروژه تامین آب شرب، آبفار شهرستان که ۷ پروژه قابل افتتاح در این ایام دارد،پروژ نام برد.

وی در پایان متذکر شد:اداره بهزیستی شهرستان علی آباد کتول نیز دو مرکز اقامتی احیای زندگی که بالغ بر ۱۷ نفر اشتغالزایی ایجاد می کند را در دهه فجر افتتاح خواهد کرد./تصاویر

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :