حجت الاسلام حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی علی آبادکتول:شعار امسال دهه فجر ۱۳۹۸، انقلاب اسلامی زنده و پویا ،ولایتمداری ، جهاد و مقاومت نامگذاری شد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز : حجت الاسلام سیدعلی حسینی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان علی آبادکتول در این نشست خبری بعنوان دبیر ستاد دهه فجر شهرستان گفت: در دی ماه ستاد دهه فجر شهرستان علی آبادکتول را تشکیل دادیم و در شهرهای فاضل آباد،مزرعه کتول و سنگدوین نیز ستادهای فرعی دهه فجر را تشکیل دادیم تا امورات را به صورت دقیق پیگیری برگزار کنند.

وی اظهار داشت: در قالب ۱۷ کارگروه برنامه های این ستاد پیگیری می شوند.

این مقام مسئول تصریح کرد: برنامه های قرآنی، هنری،فرهنگی و گفتمان های دینی در دهه فجر امسال در سطح شهرستان اجرا می شود.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: از افتخارات این شهرستان این است که همه ساله افتتاح مراسمات دهه فجر با تجدید میثاق با شهدای گمنام و انقلاب، آغاز و پایان آن با یادواره شهدا خاتمه می یابد که در استان این چنین برنامه ریزی تاکنون نشده است.

دبیر ستاد دهه فجر شهرستان علی آبادکتول گفت:برنامه ده شب در مسجد را ده مسجد در سطح شهرستان برگزار خواهیم کرد و مسئولین در خصوص برنامه های انقلاب اسلامی به ایراد سخن می پردازند.

وی اذعان داشت: مسابقه آشنایی با انقلاب اسلامی ، زنگ انقلاب،مسابقات ورزشی در رشته ها مختلف،مسابقه مقاله خوانی و کتابخوانی،جشن تکلیف دانش آموزان پسر ،همایش بزرگ عفاف و حجاب،مسابقات قرآنی،تفسیر قرآن کریم و کرسی تلاوت قرآن و نهج البلاغه،دیدار با پیشکسوتان انقلاب،خانواده های شهدا و روحانیون و بسیاری از برنامه های فرهنگی و اجتماعی در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام حسینی یاد آور شد:ویزیت رایگان در مراکز درمانی دولتی و عیادت از بیماران در مراکز درمانی و برگزاری کارگاه های آموزشی تحت عنوان بیانیه گام دوم انقلاب را در دستور کار خود خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: در شش نقطه شهرستان علی آبادکتول راهپیمایی ۲۲ بهمن را برگزار خواهیم کرد و شعار امسال دهه فجر ۱۳۹۸ ، انقلاب اسلامی زنده و پویا ،ولایتمداری ، جهاد و مقاومت نامگذاری شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :