اقبال بی شمار مردم به رحمت اله نوروزی درحوزه انتخابیه علی آبادکتول 

به گزارش گروه سیاسی کمالان نیوز: در ابتدا مبحث باید متذکر شویم که تحلیلی های ما بر مبنای واقعیات روز شهرستان مطرح شده است و هیچگونه نظر شخصی را بر دیدگاه و اعتقاد مردم فهیم و هوشیار شهرستان اعمال نخواهیم کرد.

درحالی که کمتر ۲۰ روز از تا انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی باقی مانده است و با عدم تایید صلاحیت برخی چهره ها در حوزه انتخابیه علی آبادکتول ترکیب رقبای جدی انتخابات در اسفندماه مشخص تر شد.

هرچند در این حوزه انتخابیه شانس های اصلی که پیش از این مطرح بودند بین رحمت اله نوروزی و اسداله قره خانی بوده اما بعداز اعلام نظر شورای نگهبان کفه ترازو بیشتر از گذشته به سمت رحمت اله نوروزی سنگینی می کند حال آنکه قبل از اعلام نظر هیات نظارت بر انتخابات نیز نوروزی پیشتاز این حوزه انتخابیه بوده است.

با نگاهی به لیست تایید صلاحیت ها نام هایی چون حجت الاسلام شیخ نور علی دیلم، علیرضا اسفندیاری مقدم ، محمدرضا میردیلمی و رسول مظفری را می توان از رقبای جدی رحمت اله نوروزی برای تصاحب صندلی سبز بهارستان در مجلس یازدهم در نظر گرفت.

رحمت اله نوروزی نماینده دور نهم مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه را باید شانس اصلی ورود به مجلس یازدهم دانست، نوروزی که همواره محبوبیت بالایی در بین مردم قشر مستضعف واقشار مختلف داشته در این دوره با توجه به عملکرد ضعیف مجلس دهم از اقبال بیشتری نیز برخوردار شده است و با توجه به حضور فعالین موثر و منتفذین مطرح منطقه کتول از اقوام مختلف بیش از پیش به مجلس نزدیک می باشد.

نوروزی در تلاش است بار دیگر راه بهارستان را پیدا کند و به نظر می رسد به دلیل عدم توجه نماینده فعلی به مردم و پاسخگوی رحمت اله نوروزی به مردم و توجه ویژه به حوزه های مختلف در منطقه کتول وی را می توان به عنوان شانس اول نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نام برد.

حال باید منتظر بود و دید که در دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ چه کسی از صندوق اعتماد مردم راهی بهارستان می شود.

/انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :