مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان :تنها راه موفقیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، حرکت در راه امامین انقلاب اسلامی است.
به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز : حجت الاسلام و المسلمین رعایتی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا استان گلستان به مناسبت ایام الله دهه فجر ، در جمع کارکنان دادگستری و نیروی انتظامی و مسئولان شهری در محل دادسرای علی آبادکتول گفت : انقلاب اسلامی جهاد بزرگ مردم در فجر انقلاب و تحقق وعده الهی در خروج ما از ظلمات به سوی نور بود که خداوند متعال به درستی در سوره بقره وعده آن را داده بود.

وی افزود : انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) یک تحول عظیم در جامعه اسلامی  را به دنبال داشت و این زمینه ای برای صدور فرهنگ اصیل اسلامی به سایر کشورها صادر شد.

این مقام مسئول ادامه داد :در هیچ کجای جهان انقلابی باویژگی های اینگونه پیدا نیست انقلاب‌های فرانسه، روسیه، الجزایر، ویتنام و… معمولاً به نیروی خارجی اعم از سوسیالیستی و کمونیستی متکی بوده و رهبران این انقلاب‌ها وابسته به قدرت های خارجی بوده اند، درصورتی‌که انقلاب اسلامی ایران کاملاً بامردم سالاری دینی بوده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا بابیان اینکه انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف صاحب تفکربوده وگفتمان بوده است گفت: انقلاب اسلامی توانسته است با تکیه برآرمان های ناب خود که برگرفته از احکام الهی بوده است برمشکلات ودسیسه های بیرونی مقاومت کند

رعایتی اظهارکرد : یکی الطاف الهی و محبت خداوند متعال رهبری پیامبر گونه حضرت امام خمینی (ره) و حضور اقشار مختلف مردم که جانانه پشت سر ولایت حرکت کردند و با تمام توان از انقلاب اسلامی دفاع کردند.

وی با اشاره به اینکه دنیای زور وتزویر برای سرکوب کردن گفتمان مقاومت از هیچ تلاشی دریغ نکرده است افزود: امروزه شاهد هستیم بعد ازگذشت چهل ویک سال از عمر بابرکت انقلاب این پرچم افتخار همواره با درایت و رهبری حکیمانه رهبرمعظم انقلاب  برافراشته بوده است.

حجت الاسلام رعایتی در ادامه به شهادت سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی پرداخته و گفت : شهادت حاج قاسم همانطور که امام خامنه ای عزیز فرمودند انقلاب را زنده کرد و ما به این شهید بزرگوار نه به چشم یک شهید بلکه بالاتر از آن به عنوان یک مکتب و راه نگاه می کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا در پایان اظهار کرد : تنها راه موفقیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، حرکت در راه امامین انقلاب اسلامی است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :