آیت الله سیدمجتبی نورمفیدی اظهارداشت:حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث می‎ شود طمع ورزی دشمنان و امید واهی آنان به شکست ملت ایران تضعیف گردد

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: آیت الله سیدمجتبی نورمفیدی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در درس خارج فقه در جمع طلاب حوزه علمیه قم گفت:انقلاب اسلامی، استقلال، احساس هویت، خودباوری و اعتماد به نفس را در ملت ایران احیاء کرد.

وی افزود: امام(ره) بر اساس تکلیف و مسئولیت تاریخی خود انقلاب را پایه گذاری کرد و تا آخرین لحظه عمر خویش علیرغم همه مشکلات هیچگاه احساس ندامت و پشیمانی نداشت.

آیت الله سیدمجتبی نورمفیدی اظهار داشت: ایران با همه گرفتاری هایی که دارد اکنون کشوری مستقل است، تابع اراده بیگانگان نیست و بر اساس میل آنها حرکت نمی کند، چند کشور در دنیا با این ویژگی ها می توانید پیدا کنید؟

وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری جامع ترین تعبیر را درباره شهید سلیمانی به کار بردند و آن اینکه او یک نمونه برجسته از تربیت شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود.

استاد حوزه علمیه قم تصریح کرد شهید سلیمانی هم انقلابی بود و هم اهل تدبیر، هم بی ادعا، هم شجاع بود و هم در وقت خود انعطاف داشت، هم صلابت داشت و هم سماحت، او حتی با کسانی که با انقلاب زاویه داشتند برخود اخلاقی داشت. هیچ کس حتی یک مورد هتاکی از او مشاهده نکرد. او صادق و مخلص بود و به همین دلیل دلها را تسخیر کرد.

وی یادآور شد: امروز انقلاب و کشور به چنین نیروهایی نیازمند است تا بتوانند بر مشکلات فائق آیند و باعث وحدت و انسجام ملت شوند.

آیت الله سیدمجتبی نورمفیدی اذعان داشت: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث می‎ شود طمع ورزی دشمنان و امید واهی آنان به شکست ملت ایران تضعیف گردد.

وی گفت:شرکت در انتخابات هم علیرغم همه مشکلات و اشکالات می بایست مورد اهتمام باشد. مصلحت کشور و انقلاب اقتضاء می کند همگان با حضور پرشور در انتخابات راه های ضربه به ملت ایران را سد کنند./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :