عملکرد امروز مجلس شورای اسلامی اصلا قابل دفاع نیست/پیشتازی رحمت اله نوروزی در حوزه انتخابیه علی آبادکتول

به گزارش گروه سیاسی کمالان نیوز: عملکرد مجلس این عصاره فضایل ملت اصلا قابل دفاع نیست،امروز بی‌عدالتی در همه شئون جامعه قابل مشاهده است.

زمانی مظاهر بی‌عدالتی در اقتصاد بیشتر به چشم می‌خورد ولی با کمال تاسف تبعیض و بی‌عدالتی پا را از اقتصاد فراتر گذاشته است.

اگر همه این بی‌عدالتی‌ها تازگی هم نداشته نباشند می‌توان گفت جامعه ما دیگر توان تحمل آن را ندارد، چون انتظار مردم از یک نظام سیاسی مبتنی بر احکام الهی و مدعی اسلام راستین بیش از این‌هاست.

شرایط امروز جامعه از نظر مصادیق عدالت و توزیع عادلانه امکانات و فرصت‌ها با جامعه آرمانی موردانتظار فاصله زیادی دارد و متاسفانه برخی رفتارها و اقدامات ناعادلانه امید به بهبود شرایط را کم فروغ می‌نماید.

مجلس و نمایندگان مجلس در رسیدن به وضع موجود نه تنها مقصرند بلکه گاهی شریک جرمند. با کمال تاسف بسیاری از این بی‌عدالتی‌ها نه به‌واسطه قانون‌گریزی بلکه با استفاده از قوانین ناعادلانه رخ می‌دهد. اگر می خواهیم آینده ما تباه نشود باید منشا قوانین ناعادلانه خشک شود.

نماینده‌ای که با رانت سیاسی و حمایت مالی اسپانسرهای گردن کلفت وارد مجلس شود حتما هوای اسپانسر را بیش از مردم عادی و رای‌دهندگان خواهد داشت.
به جای نفرین بر بی‌عدالتی، با انتخاب درست ریشه قوانین ناعادلانه را خشک کنیم.

اما در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه علی آبادکتول مردم دیگر نمی خواهند فردی وارد مجلس شود که از بالا به پایین به آنها نگاه کنند و نگاهی مردم پسند است که بتواند عدالت را در حوزه های مختلف عملی نماید.

مردم کسی را می خواهند که صداقت،پیگیر بودن ،تجربه ، تخصص و عملکرد گذشته را در کنار مردمی بودن داشته باشد و در آینده نیز هم بر مبنای صداقت ،عدالت و عملکرد نماینده خود را انتخاب خواهند کرد.

گفتنی است در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه علی آبادکتول رحمت اله نوروزی که توانسته بود در دوره نهم مجلس عملکرد مثبتی داشته، حالا پیشتاز این حوزه است و توانسته تا حدودی اعتماد مردم را جلب نماید و به گواه اکثر کارشناسان سیاسی هیچ اجماع و اتحاد نخ نمایی نمی تواند جلودار وی در این دوره باشد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :