مدیرکل هواشناسی گلستان اظهار داشت: از سه شنبه امواج اصلی سامانه بارشی وارد استان می شود که وزش باد شدید، بارندگی، در نواحی کوهستانی ریزش برف و کاهش دمای ۱۴ درجه ای را به همراه خواهد داشت.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: نوربخش داداشی مدیرکل هواشناسی استان گلستان در این باره گفت: امروز (دوشنبه) هوای استان ابری بود و جو آرامی را تا عصر پیش بینی می کنیم اما از امشب ناپایداری ها به صورت وزش باد و در برخی نقاط افزایش ابر و بارش پراکنده را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: از فردا عصر (سه شنبه) امواج اصلی سامانه بارشی وارد استان می شود که وزش باد شدید، بارش باران، بارش برف در نواحی کوهستانی، کاهش دمای ۱۴ درجه ای و پدیده مه را به همراه خواهد داشت.

داداشی گفت: این سامانه تا اواخر وقت روز چهارشنبه به فعالیت خود ادامه می دهد و البته شامگاه پنج شنبه هم به صورت موقت آسمان استان تحت امواج ناپایدار قرار خواهد گرفت.

وی بیان کرد: طی مدت فعالیت سامانه بارشی اختلال در تردد جاده ای مناطق کوهستانی، آبگرفتگی برخی از معابر عمومی، خسارت به تاسیسات و ابنیه دور از انتظار نیست.

داداشی عنوان کرد: امروز گنبدکاووس با ۶ درجه سردترین شهر استان بوده و دمای هوای گرگان هم سردترین زمان به ۹ درجه رسیده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :