مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از آغاز عملیات اجرایی ساماندهی زیرساخت‌های گردشگری دهنه محمدآباد علی‌آبادکتول با اعتبار۲میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: احمد تجری امروز شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه ۹۹ با اعلام این خبر گفت: عملیات اجرایی ساماندهی زیرساخت‌های گردشگری دهنه محمدآبادکتول (امام‌زاده شیخان) بااعتبار ۲میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌های استانی در روستای محمدآباد شهرستان علی‌آباد کتول آغاز شد.

وی با اشاره به این‌که در عملیات اجرایی این فاز تکمیل محوطه‌سازی شامل اجرای سکو و آلاچیق و مبلمان بتنی طرح چوب پیش‌بینی‌ شده است، خاطرنشان کرد: این اداره کل در سال گذشته اقدام به احداث هشت چشمه سرویس بهداشتی در دهانه محمدآبادکتول، آبخوری و همچنین تعداد هشت عدد سکو و سه عدد آلاچیق با اعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کرده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان اظهار کرد: اداره کل استان در سال آینده مبلغ ۱۱ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری دهنه محمدآباد پیش‌بینی کرده است که در صورت تخصیص، نسبت به تکمیل زیرساخت‌های لازم در راستای رفاه حال مسافران و گردشگران اقدام خواهد کرد.

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :