به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: نورعلی علمشاهی مدیر آموزش و پرورش علی آبادکتول در آیین تجلیل از معلمان برتر استان گلستان با اشاره به راه اندازی شبکه شاد اظهار کرد: در سال گذشته در حوزه حق التدریس و مطالبات همکاران اقدامات خوبی رقم خورد و بخشی از مشکلات و دغدغه فرهنگیان کاهش یافت.

مدیر آموزش و پرورش علی آباد کتول ادامه داد: در ایام شیوع ویروس کرونا آموزش دانش آموزان در شهرستان علی آبادکتول تعطیل نبود و برنامه های خوبی از سوی فرهنگیان این شهرستان رقم خورد.

علمشاهی تاکید کرد: معلمان در این ایام هر آنچه در توان داشتند به میدان آوردند تا آموزش تداوم یابد و از افت تحصیلی دانش آموزان جلوگیری کنند.

وی افزود: درخواست داریم به منظور توسعه فضای آموزشی و بهره برداری از آن صدور اسناد املاک آموزش و پرورش از سوی نهادها مربوطه تسهیل شود.

مدیر آموزش و پرورش علی آباد کتول یادآور شد: در سال جهش تولید باید به حوزه کارآفرینی اهتمام شود و در آموزش و پرورش با تجهیز هنرستان ها در شهرستان می توانیم در مسیر تحقق شعار سال و کارآفرینی گام برداریم.

علمشاهی با بیان اینکه انتظار است که پوشش بیمه ای مناسب به ویژه برای همکاران فرهنگی در نظر گرفته شود، افزود: تسهیل در امر تجاری سازی فضای آموزشی کمک می کند تا در شهرستان علی آباد کتول بتوانیم توسعه فضای فرهنگی داشته باشیم./شبستان

این خبر را به اشتراک بگذارید :