دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان تاکید کرد که حمایت از دولت بویژه در شرایط کنونی موفقیت نظام جمهوری اسلامی را در ابعاد مختلف از جمله حوزه اقتصاد بدنبال خواهد داشت.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز، رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس شورای اسلامی در این باره گفت: رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان مجلس بر حمایت از دولت تاکید داشتند چراکه موفقیت نظام جمهوری اسلامی و رفع مشکلات مردم را به همراه خواهد داشت.

 نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون زمان طرح سوال و استیضاح اعضای دولت نیست، تاکید کرد: درگیری، اختلاف و چالش مسوولان و دستگاهها به ضرر ملت است، همه دلسوزان نظام و انقلاب اعم از چپ و راست، اصلاح‌طلب و اصولگرا و تمام افرادی که انقلابی فکر می‌کنند و دغدغه انقلاب دارند، باید پای کار بیایند تا مشکلات حل شود.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی گفت: به دولت انتقاد داریم اما امروز صلاح کشور تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری است، همه باید کمک کنند در این مدت باقی مانده از عمر دولت شرایط اقتصادی را در بخش‌های مختلف همچون کشاورزی، صنعت و گردشگری اصلاح و ارتقا دهیم.

نوروزی همچنین به وضعیت استان گلستان در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت و گردشگری اشاره و با تاکید بر ضرورت ارتقای آن اظهار کرد: باوجود مزیت های فراوان منطقه سهم استان از حوزه گردشگری کشور نیم درصد است.

وی با بیان اینکه از گلستان ۷۲ نوع محصول کشاورزی تولید و روانه بازارهای مختلف داخلی و خارجی می‌شود، خاطرنشان کرد: باید امروز دغدغه کشاورزان در کنترل قیمت نهاده‌ها، کود، سم و غیره را کاهش دهیم.

وی وجود ۳۴ ناحیه، شهرک و منطقه صنعتی در گلستان را دیگر فرصت منطقه عنوان و اظهار کرد: فعال شدن واحدهای راکد به اشتغال پایدار و مولد منجر می شود؛ با کمک وزیر اقتصاد قرار است ۱۵۰۰ میلیارد تومان در قالب سرمایه در گردش و سرمایه ثابت به واحدهای صنعتی استان تزریق شود تا ظرفیت کارخانجات منطقه افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد: کم برخورداری گلستان پشت اسم و سرسبزی آن پنهان مانده است و همه مسوولان در دستگاههای مختلف همراه با مردم و بخش خصوصی برای رفع کاستی ها و مشکلات مسوول هستیم.

نوروزی نزدیکی و ارتباط گلستان با کشورهای اوراسیا، ترکمنستان، قزاقستان، آسیای میانه و حتی روسیه را از طریق خطوط هوایی، دریایی و ریلی دیگر مزیت‌ استان برشمرد که قابلیت زیادی برای شکوفایی هرچه بیشتر دارد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :